Ambiciózna hra Pragmata sľubuje v prvom traileri pohlcujúci herný zážitok a nezabudnuteľné sci-fi

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vývojárska spoločnosť Capcom predstavila ich najnovší herný titul, ktorý sa taktiež predstaví na konzole novej generácie PlayStation 5. Hra nesie názov Pragmata a prvý trailer nás zavedie do dystopiánskej budúcnosti, v ktorej vás čaká pohľad na zničenú planétu Zem.

Aj keď nám toho síce nebolo ukázaného mnoho, táto hra vyzerá naozaj sľubne a podľa všetkého v nej zažijeme veľa nevysvetliteľných záhad. Veď posúďte sami.

Trailer k hre Pragmata:

Ak ste si trailer pozreli, pravdepodobne nebudete chápať tak, ako nechápem ani ja. V ukážke vidíme vojaka, ktorý sa prechádza po Times Square v New Yorku. Tomu cestu prekríži mladé dievča a hologram mačky, no z akého dôvodu zatiaľ ostáva záhadou.

O chvíľu na to vtrhne do atmosféry obrovský satelit, gravitácia sa začne rozpadať a hlavné postavy sa vznášajú do vesmíru.

Nie je to síce najjasnejšia ukážka sveta, ale ak si to prestavíte ako film, zaujme vás. No aký bude príbeh zatiaľ ostáva zahalené pod rúškom tajomstva a preto verím, že sa už čoskoro dozvieme viac.

Pregmata PS5
Zdroj: rockpapershotgun.com

Capcom sľubuje pohlcujúci sci-fi zážitok

Aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá, hru netreba podceňovať. Predsa len, po vizuálnej stránke to vyzerá veľmi slušne a vývojár sľubuje pohlcujúci a úchvatný sci-fi zážitok, ako nikdy predtým.

Pragmata bude uvedená na trh až v roku 2022 a Capcom oznámil jednu podstatnú informáciu. Hra nebude len exkluzivitou na PS5, ale spoločne s ňou vyjde aj na konkurenčný Xbox Series X a PC.

Včera v noci nám na prezentácii Sony boli predstavené všetky herné tituly, ktoré sa objavia na PlayStation 5. Sony si pre všetkých fanúšikov pripravilo niekoľko prekvapení, a ak sa zaujímate o herný priemysel, celý zoznam hier nájdete tu.

Čo hovoríte na prvý trailer k hre Pragmata? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -