Ďalšia hra na PlayStation 5 je potvrdená. Quantum Error je kozmicko-hororovou strieľačkou

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

A je tu ďalšia potvrdená hra na PlayStation 5Quantum Error od vývojárov Teamkill Media. Je to nezávislé štúdio, ktoré stojí za minuloročným titulom Kings of Lorn: The Fall of Ebris. Čo všetko o novom Quantum Error na PlayStation 5 doposiaľ vieme?

Quantum Error
Zdroj: videogameschronicle.com

O čom hra Quantum Error bude?

Samotní vývojári z Teamkill Media hru opísali ako strielačku z prvej osoby s kozmicko-hororovým podtónom. Krátka upútavka nám zobrazuje hrôzostrašné scény a taktiež hrateľnú postavu, ktorá narazí na hordu zombie v schátranej stanici metra. Hra sa podobá na titul od vývojárov Deep Silver, Metro Exodus.

Quantum Error bude tiež dostupný na PlayStation 4. Hra sa môže pochváliť svojim rozsiahlym fyzikálnym enginom. Na Twitteri dokonca štúdio Teamkill Media pod príspevkom sľubuje, že hra bude 99,9% objektov fyzicky simulovať.

Quantum Error je prvou z niekoľkých hier tretích strán, ktoré Sony vyhlási pre ďalšiu generáciu konzol. Do obchodov sa má dostať niekedy v lete za predpokladu, že svetová pandémia COVID-19 nespôsobí odklad PlayStation 5. Teamkill Media nám ale zatiaľ presný dátum vydania neprezradil.

Čo sme sa dozvedeli z upútavky?

Hra bola predstavená minulý víkend prostredníctvom trojminútového videa. Videom sa nám snažia vývojári ukázať, čo môžme od hry očakávať. Bohužiaľ sme sa ale z videa dozvedeli veľmi málo. Pár vecí sa nám ale podarilo zachytiť.

Príbeh sa má odohrávať v roku 2109, čiastočne na povrchu Zemi. Podľa popisu hry sa ale do vesmíru nepochybne pozrieme. Popisu horor odpovedajú temné zákutia, v ktorých sa postava nachádza. V závere videa vidíme detailne spracovanú brokovnicu a zlovestnú hordu zombie.

Čo to všetko ale znamená, kto je hlavnou postavou hry a čo sa vlastne vo svete Quantum Error stalo? V tejto chvíli môžme o všetkých týchto veciach len polemizovať.

Čo hovoríte na novú hru na PlayStation 5? Dajte nám do komentárov vedieť.

Zdroj: vortex.cz, gamesradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -