Hra Resident Evil 8 vraj vyjde už budúci rok na konzoly novej generácie. Čo o nej všetko vieme?

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Najčítanejšie za 7 dní

Fanúšikovia tejto legendárnej série sa majú načo tešiť. Na budúci rok má totiž vyjsť hra Resident Evil 8. Najnovšia časť série Resident Evil 7 (2017) prešla tiež niekoľkými zmenami. No napriek všetkému bola veľmi dobre ocenená. Preto veríme, že Resident Evil 8 bude na tom podobne.

Najväčšia zmena v sérii Resident Evil

Hra sa má podľa viacerých zdrojov odchýliť od všetkých ostatných častí. Capcom pred pár dňami vydal hru Resident Evil 3, ale v tajnosti už vraj pracujú na ďalšej časti. Podľa spomínaných zdrojov, ktoré pochádzajú od Duska Golema, je projekt vo vývoji už cez tri roky. Vydanie by sme mali očakávať na budúci rok, 2021.

Resident Evil 8
Zdroj: themojjo.com

V skutočnosti sa vraj Capcom chystá na ohlásenie novej hry, ktoré by malo prísť už čo nevidieť. Dusk Golem okrem toho prezradil, že Resident Evil 8 má byť najväčšou odchýlkou od série doposiaľ. Dokonca až takou, že niektorých fanúšikov to môže nahnevať.

Nejde o prvé uniknuté informácie

O tom, že hra Resident Evil 8 je už nejakú tú chvíľku vo vývoji, sme už počuli viackrát. Pár únikov dokonca potvrdzovalo, že hra sa má opäť vrátiť do pohľadu z prvej osoby a má byť veľmi odlišná od iných Resident Evil hier. Dusk Golem ale povedal, že tieto informácie nie sú tak celkom pravdivé.

Samozrejme, všetky tieto informácie musíme brať s rezervou, pretože nič nie je isté. Ak sa Capcom skutočne blíži ku predstaveniu Resident Evil 8, nebudeme musieť čakať dlho na odpovede. Pre nedočkavých Capcom konečne vydal hru Resident Evil 3.

Resident Evil 3
Zdroj: neogaf.com

Ďalšie úniky hovoria o tom, že sa na scénu vráti hlavná postava z hry Resident Evil 7Ethan Winters a tiež ikonická postava série Chris Redfield. Spoločne vraj majú bojovať proti zlovestnému duchovi. Tento nápad znie fajn, nakoľko sa nadprirodzené veci objavili v sérii už aj predtým, ako napríklad vlkolaci.

Tešíte sa na Resident Evil 8? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -