Konzolové hryOstatné

Hra Spider-Man odhaľuje svoj príbehový trailer a taktiež aj krásnu limitovanú edíciu PS4!

Možno si to mnohí z vás nevšímajú, no Marvel zaostáva oproti DC v jednej veľmi dôležitej veci. Samozrejme, máme na mysli hry. Zatiaľ čo DC ponúka rôzne LEGO tituly, podarené bojovky ako Injustice alebo výborné Batman hry, Marvel má iba LEGO hry. Ich ostatné pokusy ani nestoja za zmienku. Každopádne, tento problém má už onedlho vyriešiť plnohodnotný AAA titul Spider-Man od Insomniac Games. Práve v týchto chvíľach prebieha akcia Comic-Con v San Diegu, ktorá nie je zameraná iba na filmy a seriály. Totižto, predstavili na nej príbehový trailer tejto očakávanej hry a dokonca aj limitovanú edíciu konzole PS4!

Hra Spider-Man a jej príbehový trailer!

V hale H prebiehal na Comic-Cone panel Marvel Games, kde nám ukázali úplne nový trailer, finálny predobjednávkový bonus a taktiež limitovanú edíciu PlayStation 4 Pro! Pokiaľ si hru predobjednáte, dostane 3 špeciálne bonusy. Presnejšie ide o obleky pre hlavnú postavu – Spider-Punk, Iron Spider z Infinity War a novo oznámený Velocity Suit. Svoj vlastný “trailer” dostal aj limitovaný PS4 balíček. Ten bude obsahovať červené PlayStation 4 Pro s pamäťou 1 TB a krásnym Spider-Man logom. Taktiež netreba zabudnúť na červeno-čierny DualShock 4 a fyzickú kópiu hry Marvel’s Spider-Man. Limitovanú edíciu zakončí kód na stiahnutie pripravovaného DLC s názvom City That Never Sleeps. Tento balíček bude dostupný 7. septembra 2018 s cenovkou $400.

Samotná hra vychádza v rovnaký deň, 7. septembra a ako už určite viete, ide o exkluzivitu na PS4. Na iných konzolách alebo PC si teda hru nezahráme. Bojový systém hry sa podobá tomu v Batman: Arkham hrách, ale samozrejme s použitím pavučiny. Určite sa teda máme na čo tešiť. Záporákov bude na výber hneď niekoľko, od Kingpina cez Electra, Vultura, Scorpiona až po Rhina. Jednoducho všetci ikonickí záporáci pavúčieho muža. Od vydania nás tak delia menej ako dva mesiace, tešíte sa? 


About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  HryKonzolové hry

  Odhalenie PlayStation 5 všetkých sklamalo. Čo všetko sme sa dozvedeli o konzole novej generácie?

  Konzolové hry

  Koronavírus môže spôsobiť aj omeškanie konzol PlayStation 5 a Xbox Series X

  Konzolové hry

  Nové informácie o PlayStation 5. Aké prekvapenie si pre nás Sony pripravilo?

  OFFOstatné

  Apple prezrádza, kedy sa začne predávať lacný iPhone SE 2

  Pridaj komentár