Pozrite si uniknuté zábery zo zrušenej hry Stranger Things od Telltale Games!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte len pár dní dozadu sme vás oboznámili o tom, že herné štúdio Telltale Games navždy zatvára svoje brány. Väčšina zamestnancov bola kvôli krachu vo firme prepustená a tak ostal iba tím, ktorý sa skladá z 25 ľudí. Tí ostali na palube iba preto, aby dokončili ich prácu na adaptácii Minecraft: Story Mode pre Netflix. Otvorený mal dokonca ostať aj príbeh Clementine v hre The Walking Dead: The Final Season, ktorá mala mať nakoniec iba dve epizódy z plánovaných štyroch. Čo však so všetkými hráčmi (vrátane mňa), ktorí si dopredu kúpili prístup ku všetkým epizódam? Dostaneme naspäť peniaze, alebo túto hru dokončí nejaké iné štúdio?

Hra Stranger Things a jej uniknuté zábery!

Okrem poslednej série hry The Walking Dead sa zrušili aj plánované projekty The Wolf Among Us 2 a Stranger Things. Tie si už bohužiaľ nikdy nezahráme. Doposiaľ sme z hernej adaptácie hry Stranger Things nevideli nič, žiaden trailer a ani len teaser. Jediné, čo sme mali, bolo oznámenie o vzniku tohto titulu. Dnes si však môžeme pozrieť uniknuté zábery, ktoré boli uverejnené na Reddit.

Dostupných je hneď niekoľko klipov, ktoré sú prevažne zamerané na Willa Byersa. Ten sa prechádza po dome, otvára niektoré zásuvky a sadá si za jeho starý počítač TRS-80. Nazrieme však aj do sveta Upside Down, a to dokonca z perspektívy prvej osoby. Ukáže sa aj Demogorgon a Will sa schováva pod jeho posteľ. Je teda vidieť, že hra plánovala ísť hororovou cestou.

Čo bude s finálnou sériou hry The Walking Dead?

Samotný Netflix sa včera vyjadril ohľadom toho, že už zvažujú aj iné možnosti, ako predstaviť svet Stranger Things prostredníctvom interaktívneho média. Dúfame teda, že sa dočkáme aj niečoho iného, ako len týchto klipov. Novinky máme aj ohľadom poslednej série hry The Walking Dead, ktorá by sa koniec koncov mohla dočkať svojho ukončenia. Najnovšie prehlásenie Telltale Games z Twitteru znie nasledovne:

„Ahojte všetci, máme pre vás novinky ohľadom The Walking Dead. Hneď niekoľko potencionálnych partnerov vyjadrilo ich záujem pre pomoc k dokončeniu finálnej série. Ešte dnes síce nemôžeme nič sľubovať, no aktívne pracujeme na riešení, ktoré by nám dovolilo dokončiť epizódy 3 a 4 a v nejakej forme ich vydať. Medzitým, epizóda 2 vyjde už zajtra na všetkých platformách tak, ako to bolo plánované. Veríme, že na všetky vaše ďalšie otázky budeme mať odpovede čo najskôr.“

Stále teda existuje šanca, že príbeh Clementine naozaj dohráme. Čo však hovoríte na uniknuté zábery z hry Stranger Things? Radi by ste ju videli dokončenú?

Zdroj: engadget.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -