The Crew 2 oslavuje 2 roky a závodnú hru čakajú nové DLC. Pripravte sa na množstvo zaujímavých vozidiel

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Napriek tomu, že herný titul The Crew 2 bol vydaný pred 2 rokmi, spoločnosť Ubisoft do neho stále pridáva nový obsah. Naposledy to bola expanzia Summer in Hollywood, avšak pri tej to zďaleka nekončí. Na včerajšej udalosti Ubisoft Forward sme sa totiž dozvedeli, že hra The Crew 2 privíta nové DLC.

Beach DLC sa k hre pridá už 15. júla a zahŕňať bude množstvo zaujímavých vozidiel. Neon Battle DLC príde o niečo neskôr a na nových motocykloch si budú môcť hráči zajazdiť 22. júla.

The Crew 2
Zdroj: nassivelyop.com

Čo všetko obsahujú DLC, ktoré dostane hra The Crew 2?

Ako už bolo napísané vyššie, posledná expanzia s názvom Summer in Hollywood sa dočkala rozšírenia a s príchodom DLC v ňom nájdeme viacero noviniek, ako sú napríklad Volkswagen Beetle a Volkswagen Bus. V Neon Battle DLC sa môžeme taktiež tešiť na veľa zaujímavých predmetov, medzi ktorými nájdeme aj motocykel Kawasaki Ninja H2.

V hre okrem iného pribudnú aj „mood“ podujatia, ktoré bude vývojár odhaľovať počas celého roka. Jedným z eventov je napríklad The Super ’70s (17. august), v ktorom na hráčov čaká Ford Mustang Boss 429.

Najbližšia herná udalosť nesie názov Dust Bowl (priebeh júla), zatiaľ čo v auguste to budú So French 2, Human Nosball a Flashy ’80s. Posledná menovaná udalosť predstaví aj špeciálnu verziu automobilu DMC DeLorean z filmu Návrat do budúcnosti.

The Crew 2 DLC teaser:

Video vyššie tiež ukazuje, že do hry sa v priebehu septembra, októbra, novembra a decembra pridá ďalší nový obsah. Ten zatiaľ vývojár neodhalil, no podľa všetkého potešia nejedného autičkára.

The Crew 2 si môžete zahrať na platformách Playstation 4, Xbox One a PC. Čiže ak hru nemáte, neváhajte. Táto malá investícia sa určite oplatí, pretože tento herný titul nie je zďaleka len o autách. Závodiť môžete vo vzduchu alebo na vode, ale aj na rôznych zemských povrchoch. Ubisoft si na tejto hre dal skutočne záležať a rozhodnutie, či sa im podarila, už necháme na vás.

Páči sa vám hra The Crew 2, ktorá bude obohatená o nové DLC? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: gamespot.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -