Hra The Sims 5 by mala obsahovať aj multiplayer, na ktorý čakáme už dlhé roky

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Pripravovaná hra The Sims 5 by mala obsahovať nové online funkcie, ktoré sme mohli vidieť aj v hre The Sims Online. Takúto pozitívnu novinku nám prezradil generálny riaditeľ spoločnosti Electronic Arts Andrew Wilson.

The Sims 4 existuje od roku 2014, a hoci je popularita tejto hry stále veľmi silná, hráči sa vždy zaujímali o multiplayer. Vývojár EA Maxis Studios poukázal na to, že v ich dielni sa pracuje na novej hre z obľúbenej série so sveta Simíkov, kde by sa tento herný prvok mohol nachádzať. Zaujímavosťou je fakt, že najnovšia ponuka od vývojárskej spoločnosti je nasledovná – skúsenosti so spustením online funkcií.

Andrew Wilson nám taktiež potvrdil, že tieto zatiaľ neznáme online funkcie budú do hry implementované v najbližších rokoch. Konkrétne odkazuje na sociálne interakcie a súťaživosť medzi hráčmi.

Hra The Sims 5
Zdroj: polygon.com

Bude hra The Sims 5 obsahovať online interakcie?

Hrali ste niekedy v minulosti hru The Sims Online? Táto videohra sa prvýkrát objavila ešte v roku 2002 a obsahovala režim pre viacerých hráčov. Jej púť sa však skončila v roku 2008, kedy spoločnosť EA o prestala hru aktualizovať.

Rozhodlo sa EA konečne „inovovať“ jedno zo svojich celoživotných diel a dočkáme sa online prvkov, medzi ktoré bude patriť aj pripojenie sa hráčov z iných herných platforiem? To zatiaľ netušíme, ale veríme, že nám tvorcovia čoskoro poskytnú ďalšie zaujímavé novinky.

Hra The Sims 5
Zdroj: gamesradar.com

Do kedy bude EA aktualizovať The Sims 4?

Napriek tomu, že je najnovšia hra zo série The Sims na obzore, tvorcovia sa podľa všetkého ešte stále nerozhodli prestať podporovať hru The Sims 4. Tento herný titul ešte len pred nedávnom prekonal hranicu 20 miliónov hráčov po celom svete. Takéto čísla dokazujú,  že aj po 6 rokoch od vydania stále priťahuje nových hráčov.

Záujmu sa nemôžeme nijak čudovať, pretože Electronic Arts hru The Sims 4  stále aktualizuje a pridáva do nej nové DLC balíky, ako napríklad Realm of Magic alebo Discover University.

Sims komunita dosahuje vo svete obrovské čísla, čo nám určite dáva nádej k pridaniu multiplayeru do hry The Sims 5. Vaše názory na túto tému nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -