Twelve Minutes je interaktívna hra, ktorej herecké obsadenie ťa nadchne. Videl si už prvú „tajomnú“ ukážku?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Už čoskoro sa do sveta dostane interaktívne dielo s názvom Twelve Minutes, ktorého trailer sa konečne ukázal a odhalil celé herecké obsadenie.

Za „hrou“ stojí vývojárska spoločnosť Annapurna Interactive a čaká nás výnimočná skúsenosť, ktorú môžeme prirovnať k filmovému zážitku. Tvorcovia do diela totižto vložili pokročilé interaktívne prvky, vďaka ktorým prežijeme oveľa hlbší ponor do príbehu ako kedykoľvek predtým.

Novinka sa radí medzi AAA hry – vo videohernom priemysle tak označujeme hru vyvíjanú veľkým vývojárskym tímom s vysokým rozpočtom na vývoj a následnú marketingovú propagáciu. Čiže sa máme na čo tešiť a najnovší teaser trailer tomu len nasvedčuje.

Prvý teaser trailer k hre Twelve Minutes:

Twelve Minutes je interaktívny thriller z horného pohľadu v reálnom čase s prístupným rozhraním klikania a swipovania. V ukážke sa pozeráme na romantický večer manželského páru, ktorý sa však zmení na nočnú moru. Do domu totiž vtrhne neznámy policajný detektív, ktorý vašu manželku obviní z vraždy a vás začne biť k smrti.

Cieľom hry bude vždy dodržať pravidelný 12-minútový cyklus, počas ktorého sa hráč snaží vyriešiť záhadu. Inými slovami, na nejaký čas uviaznete v čase, snažíte sa predísť nepriaznivému osudu, prelomiť slučku, zmeniť výsledok a zachrániť vaše okolie. Držíme palce.

Twelve Minutes trailer
Zdroj: geekgirlauthority.com

Nabité herecké obsadenie

Síce sa bavíme o hre, fiktívne postavy neuvidíme. Teda, nie tak úplne. Namiesto vymyslených charakterov sa nám poskytne pohľad na niektoré z najväčších hollywoodských hviezd.

V tomto zaujímavom projekte totižto účinkujú herci ako James McAvoy, Daisy Ridley a Williem Dafoe. Prví dvaja menovaní tvoria spomínaný manželský pár a Dafoe sa ocitne v pozícii zápornej postavy.

Určite si nenechajte ujsť vyššie priložený trailer, ktorý nám toho neukázal veľa, ale ten pravý vibe to zaručene má. Hra dorazí už čoskoro a uvedená bude na PC, Xbox One a Xbox Series X.

Čo hovoríte na interaktívnu hru Twelve Minutes, ktorej teaser trailer sa konečne odhalil? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -