Hra Unravel 2 je na vyskúšanie zdarma! Čo EA pokazilo tentokrát?

Nenechajte si ujsť

Hra Unravel 2, ktorá bola predstavená na tohtoročnej E3, sa nachádza na Origine na vyskúšanie zdarma. Taktiež si ju môžete vyskúšať aj na konzole Xbox One. Myslíte si, že sa dá na tomto titule niečo pokaziť? EA nás presvedčilo, že dá.

Hra Unravel 2 zdarma!

Unravel 2 je pokračovanie obľúbenej skákačky Unravel. Najväčšou zmenou oproti prvému dielu je to, že hru si môžeme zahrať už aj s kamarátmi. Druhý diel bol predstavený na E3 2018, kedy bol rovno aj vydaný počas konferencie a tak sme si ho už pred pár týždňami mohli kúpiť. A to na klasické platformy Xbox One, PlayStation 4 a PC. Ak si hru rozhodnete zakúpiť, stáť vás bude 19,99€. Ak však máte Xbox alebo PC, vyskúšať si ju môžete úplne zdarma! No tu nastáva problém, ktorý EA opäť nevyšiel.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=j2TmLrTl6gs]

Čo nevyšlo EA tentokrát?

Prvý diel série mal herný čas okolo 6-7 hodín, druhý diel ho už však má len 5 hodín. EA nám dáva hru zdarma na vyskúšanie na 10 hodín. Áno, je to na smiech, no to nie je všetko. Prejsť môžeme prvé dva levely a zvyšných päť levelov si musíme zakúpiť. Mnoho fanúšikov tejto série sa nad týmto len zasmialo, no tí nahnevaní navyše písali e-maily do Electronic Arts. Určite je to divné, no my sa nad tým musíme len pusmiať.

Unravel 2
Zdroj: youtube.com

Ak si chcete Unravel 2 vyskúšať zdarma, môžete tak urobiť buď cez Origin alebo pre Xbox cez Microsoft obchod. Taktiež musíme podotknúť, že Electronic Arts si z tejto skvelej skákačky pri vydaní na svojej platforme neberie žiaden podiel zo zisku. Tak isto tomu bolo aj pri predchádzajúcej novinke, A Way Out.

Máte v pláne hru Unravel 2 skúsiť? Čo si myslíte o rozhodnutí vývojárov z EA dať hru, ktorú odohráme za chvíľu, zdarma na 10 hodín? Napíšte nám váš názor do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -