Hra Valorant láme rekordy. Účty s prístupom do bety vás však vyjdu poriadne draho

Nenechajte si ujsť

Michal Sliusar
Michal Sliusar
Čauko, volám sa Michal a som študent na Polygrafickej. Mám 19 rokov a žijem v Bratislave. Mojím hobby su prevažne hry a medzi moje obľúbené patria tie od From Software. Milujem horori a to hlavne Body a Space horror. Obľubený umelci ? Lovecraft, Ito, Kojima, Joseph, Kubrick.

Posledné dni sa na Twitchi objavuje prevažne iba hra Valorant. Niet divu, keďže štúdio Riot Games vymyslelo skvelú marketingovú taktiku. Tá pozostáva z toho, že niektorým streamerom udelila titul Riot Games Partner a tí nasledovne rozdávajú kľúče do uzavretej bety na ich streamoch.

Podľa dostupných informácií nie je možné, aby títo streameri rozdali kľúče vlastnoručne. Každý drop je náhodný a je iba jeden spôsob, ako si zvýšiť šance.

Ako si zvýšiť šancu?

Samozrejme treba sledovať stream, na ktorom je práve Valorant hraný a mať prepojený Twitch účet s Riot Games účtom. Taktiež si treba dať pozor, aby v názve streamu bolo niečo na štýl DROPS Allowed. Ak ste si stále neistí, pod názvom v tagoch je vždy uvedené, či na dotyčnom streame tieto kľúče padajú.

valorant stream
Zdroj: twitch.tv/mazarin1k

Riot Games sa na Twitteri vyjadrili, že najvyššiu šancu majú používatelia s najväčším množstvom napozeraných hodín. Citujeme Riot Games:

„Výber je náhodný, aby sa zachovala férovosť, ale dávame väčšiu váhu tým, ktorí strávili viacej hodín pozeraním Valorant streamov. Táto váha vám dá vyššiu šancu byť vybratý, ale stále nič negarantuje.“

Ak ste jedným z tých, čo si za účelom získania kľúčov vytvorilo viacero Twitch účtov, máme pre vás zlú správu. Riot Games používa filtre, ktoré majú zabrániť takzvaným viewbotom. To pre vás znamená, že ak z jedného počítača sleduje ten istý stream viacero používateľov naraz, vaše šance na získanie kľúčov sa nedvihnú.

Hra Valorant za 150$

Jedným z najvážnejších problémov hry v tomto štádiu je obchodovanie s účtami, ktoré už majú ku hre prístup. Tieto účty sa objavili na populárnej stránke eBay, kde sa ich cena šplhá poriadne vysoko. Koľko by vás asi vyšli? Ich cena začína na 150 dolároch a šplhá sa aj na trojnásobok tejto ceny.

valorant ebay
Zdroj: ebay.com

Riot Games sa k tomuto urýchlene vyjadrili a to tak, že v žiadnom prípade by si nikto nemal tieto účty kupovať. Je vysoká pravdepodobnosť toho, že budú zabanované. Prišli by ste nie len o peniaze, ale aj o celý účet.

Na záver

Ku koncu dodáme, že ani vývojári hry nečakali takýto veľkolepý úspech. Ich servery sú často preťažené a preto nemôžu spustiť otvorenú betu. Táto reklama im skutočne pomohla získať fanúšikov rekordne rýchlo.

valorant closed beta
Zdroj: riotgames.com

Za zmienku stojí aj to, že množstvo týchto streamerov si dokázalo zvýšiť počet divákov streamovaním hry Valorant. V týchto ťažkých časoch im to určite finančne pomôže.

Zaujala vás hra Valorant a plánujete si získať kľúč do hry? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -