Hra Valorant konečne dostáva dátum vydania a nový herný režim. Kedy sa jej dočkáme?

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Valorant dostáva dátum vydania

Riot Games oznámilo dátum vydania populárnej multiplayerovky Valorant, to ale nie je všetko. Hra totiž dostane aj nový herný režim.

Keďže Valorant opúšťa svoju uzavretú betu už 28. mája, dostáva oficiálny dátum vydania, ktorým je 2. jún 2020. Oznámil to vývojár Geoff Keighley na streame Summer Game Fest. Tento úspešný mix Counter Strike: Global Offensive, OverwatchuApex Legends si tak čoskoro budú môcť zahrať všetci hráči. Doteraz dostal kľuč do bety iba ten, kto strávil niekoľko desiatok hodín na konkrétnych streamoch.

Túto hru od štúdia Riot Games, tvorcov League of Legends, si fanúšikovia okamžite zamilovali a rýchlo prerazila aj na e-športovú scénu. Veľa hráčov CSka sa napríklad preorientovalo na Valorant, čo je pri bete stále veľmi odvážny ťah. Denne ju hrajú milióny ľudí, a to vôbec nepreháňame.

Keďže bude tento titul zadarmo, dá sa očakávať ešte väčší nárast hráčov. 28. mája sa vypnú beta servery a všetkým sa resetujú štatistiky. Každý tak bude začínať od nuly, čo znie viac než fér. Naše dojmy z bety si môžete prečítať tu.

Valorant
Zdroj: essentiallysports.com

Nový herný režim

Riot Games oznámilo niekoľko detailov ohľadom svojich plánov do budúcnosti s touto značkou. Dočkáme sa nových serverov v mestách ako Atlanta, Varšava či Londýn, aby sa hráčom hralo ešte príjemnejšie a bez lagov. Takisto pribudne nový herný režim, nová postava nové mapy. Bližšie detaily sa ale dozvieme až 2. júna. Vývojári sa taktiež chystajú opraviť chyby, ktorých nie je zrovna málo.

Už teraz je však jasné, že Valorant spraví svojim vydaním poriadne vlny v doteraz celkom pokojných vodách multiplayeroviek. Bude tak veľmi zaujímavé sledovať, ako a či vôbec zareagujú ostatné hry. Riot Games nám už v minulosti dokázalo, že vie priniesť poriadne tituly. Ich League of Legends patrí medzi úplnú klasiku. Snáď sa im niečo podobné podarí aj s Valorantom. My im určite držíme palce.

Tešíte sa na hotovú verziu hry Valorant? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -