Hra Warcraft 3: Reforged je prepadákom s najnižším hodnotením v histórii

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nedávne vydanie hry Warcraft 3: Reforged sa stretlo s veľmi kritickými recenziami. Fanúšikovia sú totiž sklamaní a hra momentálne nesie jedno z najnižších hodnotení v histórii. Najnovší titul od Bllizzardu sa medzi neúspechy zapísal hneď po 24 hodinách od svojho vydania. A zdá sa, že čím dlhšie je hra v obehu, tým viac nespokojných hráčov by sme vedeli napočítať.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Blizzard to v poslednom období nemá vôbec jednoduché. Tvorcovia kultových hier sa stali terčom nenávisti, pretože už dlhšiu dobu nedokážu uspokojiť svojich verných fanúšikov. Medzi takéto kuriozity patrí aj banovanie hráčov kartovej hry Hearthstone, ktorí nevyjadrili súhlas so stanoviskom čínskej vlády po protestoch v Hong Kongu.

warcraft 3: reforged
Zdroj: forbes.com

Bude Diablo 4 lepšie ako sklamanie Warcraft 3: Reforged?

Taktiež neposkytujú žiadne opravy hier alebo grafické aktualizácie, ktoré boli sľúbené už v minulosti. Jedinou záchranou bude pravdepodobne ich nadchádzajúci herný titul Diablo 4, ktorý by sme si mali zahrať v rozlíšení 4K. Ak však očakávané pokračovanie dopadne ako hra Warcraft 3: Reforged, nad jej kúpou by ste sa mali poriadne zamyslieť.

Ako som už spomenul vyššie, najnovšia hra od Blizzardu je v súčastnosti najhoršie prijatou hrou na stránke Metacritic. Momentálne by sme pri nej našli užívateľské hodnotenie 0,5/100. Do dnešného dňa sa hra Warcraft 3: Reforged stretla s viac ako 24 500 negatívnymi recenziami po celom svete. Hráčom boli sľúbené zmeny, ale až takéto určite nečakali. Namiesto vylepšenia hry sa dočkali niečoho úplne iného.

warcraft 3: reforged
Zdroj: polygon.com

Prinesie nám ešte niekedy Blizzard takú kvalitu ako v minulosti?

Pamätáte si, ako ste si mohli v pôvodnej hre Warcraft 3 zmeniť mód a nastaviť si ho podľa seba? Takémuto prispôsobovaniu je koniec, pretože Blizzard vyhlásil nové pravidlá. V nich sa uvádza, že všetky herné režimy vytvorené v hre majú právo byť vypnuté, ak konkrétny režim bude Blizzard považovať za nevhodný.

Herný priemysel sa každým rokom posúva vpred, ale Blizzard už viac ako 10 rokov stojí na jednom mieste. Kedy nám konečne tento herný gigant prinesie niečo poriadne, čo upúta hráčov po celom svete? Hra Warcraft 3: Reforged sa medzi takéto typy hier určite nezaradí, pretože tento počin už verejnosť dávno pochovala.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Prekvapí nás Blizzard konečne nejakou poriadnou novinkou alebo si opäť odnesú poriadnu dávku negatívnej kritiky? Vaše názory na túto tému nám nezabudnite napísať do komentárov.  

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -