Tri ďalšie herné pecky zadarmo. Medzi nimi aj Watch Dogs 2 s veľkým otvoreným svetom

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vývojár videohier Epic Games plní svoj sľub a každý týždeň ponúka svojim užívateľom hry úplne zadarmo. Práve týmto spôsobom si digitálny obchod Epic Games Store získava srdcia hráčov a každým dňom je bližšie k tomu, aby sa vyrovnal svojej konkurencii – Steamu. Tento týždeň nás čaká Football Manager 2020, Stick it to the Man a hra Watch Dogs 2 zadarmo.

Práve poslednú spomenutú nedávno ponúkal zadarmo aj samotný vývojár Ubisoft počas online streamu Ubisoft Forward. Malo ísť o akúsi prípravu na pokračovanie Watch Dogs: Legion, ktoré si zahráme už 29. októbra 2020. Pokiaľ ste si teda titul Watch Dogs 2 nestihli uchmatnúť vtedy, teraz máte druhú a možno aj poslednú šancu.

watch dogs 2 zadarmo
Zdroj: wall.alphacoders.com, pluspng.com

Hra Watch Dogs 2 zadarmo

Pôvodná hra Watch Dogs z roku 2014 sa od svojho vydania objavila dostupná bezplatne na stiahnutie hneď na niekoľkých platformách. Vydavateľ Ubisoft ju už niekoľkokrát ponúkal na svojom obchode Uplay.

V marci sa dala bezplatná kópia zaobstarať aj na Epic Games Store, ktorý pravidelne ponúka hry zadarmo. Pozorní hráči tak originálnu hru už určite vlastnia. Síce sa nikdy nedočkala vysneného úspechu popri sérii, akou je napríklad Grand Theft Auto, no vývojári to skúsili ešte raz. Svoje originálne nápady pretvorili do pokračovania Watch Dogs 2.

Osobne som si návrat do hackerského sveta náramne užil. Veľký otvorený svet zasadený do amerického San Francisca ponúka množstvo zábavy a technologických vymožeností. Hackovanie sa od predchádzajúcej časti dostalo na novú úroveň, pribudla možnosť 3D tlače zbraní a vybavenia i zaujímavá implementácia sociálnych sietí.

Watch Dogs 3
Zdroj: trustedreviews.com

Ako hry získať navždy?

Titul Watch Dogs 2 jednoducho stojí za skúšku aj pokiaľ nie ste fanúšikmi prvej časti. Pokiaľ však máte chuť na niečo iné, zadarmo je dostupný aj futbalový menežérsky simulátor Football Manager 2020 alebo kreslený titul Stick it to the Man.

Stačí si stiahnuť aplikáciu Epic Games Store, vytvoriť si účet a hry si pridať do knižnice, v ktorej vám ostanú navždy. Čas máte však len do 24. septembra, potom sa rotácia bezplatných hier mení. Ten ďalší týždeň bude dostupná napríklad hra RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition.

Tak čo, potešila vás hra Watch Dogs 2 zadarmo? Alebo si plánuje zahrať inú z trojice? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -