Hra Watch Dogs 3 (nechcene) odhaľuje svoj názov a príbeh v Londýne po Brexite!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ach Ubisoft, čo to zasa vystrájaš? Iba pár dní pred najväčšou hernou konferenciou na svete, E3 2019, sa dozvedáme uniknuté informácie o očakávanej hre Watch Dogs 3. A to najvtipnejšie je, že iba nedávno sa podobný únik týkal  ich hier Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint a Assassin’s Creed: Ragnarok.

Nuž, niekto si jednoducho nevie strážiť svoje tajomstvá. Každopádne, na britskom Amazone sa nešťastnou náhodou objavila hra s názvom Watch Dogs Legion, spolu s veľmi zaujímavými informáciami. Už dlhší čas sa totižto šepkalo, že sa bude pokračovanie hackerskej série odohrávať v Londýne. To sa týmto pádom potvrdzuje a dokonca poznáme aj bližší pohľad na samotný príbeh!

Watch Dogs
Zdroj: trustedreviews.com

O čom bude hra Watch Dogs 3?

Podľa Amazonu sa bude Watch_Dogs Legion odohrávať v blízkej budúcnosti, v dystopickej verzii Londýna. Ide o svet po Brexite v ktorom spoločnosť, politika a technológie zmenili a upravili osud Londýna. Londýn je jedným z najikonickejších miest sveta a má masívny vplyv na celú západnú kultúru už po stáročia.

Tou zaujímavejšou informáciou je, že každá postava, ktorú stretnete v otvorenom svete, má svoje vlastné animácie, hlas, charakterové rysy a vizuály, ktoré sú generované a riadené systémom hrateľnosti. To v preklade znamená, že si budeme môcť zahrať za ktorúkoľvek postavu! Samozrejme, tento popis bol z Amazonu ihneď stiahnutý dole.

Našťastie však existuje používateľ Twitteru s menom Wario64, ktorý si to stihol odfotiť. Tieto informácie potvrdil aj herný portál Kotaku, ktorý prehlásil, že vývoj hry Watch Dogs 3 trval tak dlho práve kvôli prepracovanej technológii NPC. Takže naozaj budeme môcť hrať za akékoľvek NPC, ktoré v hre stretneme!

Každopádne, viac sa dozvieme počas akcie E3 2019, ktorá sa bude konať od 11. do 13. júna! Vydavateľstvo Ubisoft bude mať samozrejme svoj vlastný panel.

Zdroj: gamesradar.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -