HryOdporúčame

Hra Watch Dogs 3 (nechcene) odhaľuje svoj názov a príbeh v Londýne po Brexite!

Ach Ubisoft, čo to zasa vystrájaš? Iba pár dní pred najväčšou hernou konferenciou na svete, E3 2019, sa dozvedáme uniknuté informácie o očakávanej hre Watch Dogs 3. A to najvtipnejšie je, že iba nedávno sa podobný únik týkal  ich hier Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint a Assassin’s Creed: Ragnarok.

Nuž, niekto si jednoducho nevie strážiť svoje tajomstvá. Každopádne, na britskom Amazone sa nešťastnou náhodou objavila hra s názvom Watch Dogs Legion, spolu s veľmi zaujímavými informáciami. Už dlhší čas sa totižto šepkalo, že sa bude pokračovanie hackerskej série odohrávať v Londýne. To sa týmto pádom potvrdzuje a dokonca poznáme aj bližší pohľad na samotný príbeh!

Watch Dogs

Zdroj: trustedreviews.com

O čom bude hra Watch Dogs 3?

Podľa Amazonu sa bude Watch_Dogs Legion odohrávať v blízkej budúcnosti, v dystopickej verzii Londýna. Ide o svet po Brexite v ktorom spoločnosť, politika a technológie zmenili a upravili osud Londýna. Londýn je jedným z najikonickejších miest sveta a má masívny vplyv na celú západnú kultúru už po stáročia.

Tou zaujímavejšou informáciou je, že každá postava, ktorú stretnete v otvorenom svete, má svoje vlastné animácie, hlas, charakterové rysy a vizuály, ktoré sú generované a riadené systémom hrateľnosti. To v preklade znamená, že si budeme môcť zahrať za ktorúkoľvek postavu! Samozrejme, tento popis bol z Amazonu ihneď stiahnutý dole.

Našťastie však existuje používateľ Twitteru s menom Wario64, ktorý si to stihol odfotiť. Tieto informácie potvrdil aj herný portál Kotaku, ktorý prehlásil, že vývoj hry Watch Dogs 3 trval tak dlho práve kvôli prepracovanej technológii NPC. Takže naozaj budeme môcť hrať za akékoľvek NPC, ktoré v hre stretneme!

Každopádne, viac sa dozvieme počas akcie E3 2019, ktorá sa bude konať od 11. do 13. júna! Vydavateľstvo Ubisoft bude mať samozrejme svoj vlastný panel.

Zdroj: gamesradar.com, screenrant.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Hry

  Hra The Last of Us Part II je kvôli epidémii odložená na neurčito. Dočkáme sa ešte vôbec vydania?

  Hry

  Prvý krátky teaser na hru Grand Theft Auto 6 odhaľuje zasadenie vo Vice City

  FilmyOdporúčame

  TOP 10 legendárnych filmových klasík na Netflixe z 90. rokov

  Hry

  Nové informácie o GTA 6: Zrejme poznáme prvú postavu a vydanie nemusí byť vôbec ďaleko

  Pridaj komentár