Hráči vo vytržení. Prichádza trailer k novej Mafii

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nová Mafia dostane trailer

Nová Mafia je rozhodne kúsok, na ktorý netrpezlivo čakajú státisíce fanúšikov. Jasne to dokazuje popularita Mafia: Definitive Edition, čo bola vylepšená a graficky upravená verzia prvej časti. Na štvrtú časť ikonickej série tvorcovia vnadia už od mája 2022 a každé ďalšie drobné odhalenie vzbudzuje veľkú pozornosť. Zdá sa, že dohadom čoskoro bude koniec. Predstavenie Mafia 4 už je totiž na spadnutie.

Prvý raz sme sa o pokračovaní dozvedeli pri výmene šéfa štúdia Hangar 13 (spadajúcej pod 2K Games). Ten začal pracovať na novom titule, ktorý naznačoval mimoriadne prepracované herné modely tvorené v Unreal Engine 5. Ešte viac však zaujalo zasadenie.

mafia 4
Zdroj: Take-Two Interactive

Počiatky organizovaného zločinu na Sicílii

Posunutie do 50. rokov pre tretiu časť legendárnej série nebolo medzi hráčmi prijaté najlepšie. Teraz sa na to rozhodli ísť z druhej strany a dejovo sa máme vrátiť k počiatkom mafie, vidieť by sme mali aj mladého Dona Salieriho. Dokonca sa hovorí, že sa presunieme aj z amerických lokalít a dostaneme sa na Sicíliu. Dohady, ktoré zatiaľ neboli potvrdené, dokonca hovoria aj o prenasledovaní organizovaného zločinu Mussoliniho režimom.

Používateľ Kurakasis teraz hovorí, že spoločnosť Take-Two už aktívne pracuje na tom, aby oznámila ďalšiu Mafia hru. Zdroj upresňuje, že je náročné určiť, kedy príde trailer. Podobný scenár sa naposledy písal pri hre Judas od rovnakého štúdia a napokon trailer prišiel po 3 týždňoch od začiatku príprav. Herný insider preto predpokladá podobné rozpätie.

Potvrdí sa predpoveď zo sociálnej siete?

Správa by možno nemala relevanciu, treba však spomenúť, že tento užívateľ už priniesol niekoľko herných oznámení v predstihu. Správne určil napríklad podtitul hry Indiana Jones and The Great Circle a určil aj zasadenie chystanej Marvel hry, do roku 1943 (podtitul je Rise of Hydra).

Navyše, podľa minuloročného harmonogramu sa očakáva, že prezentácia PlayStation Showcase sa odohrá práve počas mája. To by korešpondovalo s odhadom, že trailer na hru príde o 3 až 4 týždne. A táto udalosť by bola správnym spôsobom odhalenia mimoriadne očakávanej Mafie 4.

Myslíte si, že nová Mafia naozaj dostane trailer už počas mája? Mohol by mať Kurakasis pravdu aj tento raz?  Potvrdia sa podľa vás všetky predpoklady o zasadení? Dajte nám vedieť v komentároch.

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -