Ktoré hračky z Avengers: Endgame by mal mať každý fanúšik marveloviek?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vitajte pri našej ceste k Avengers: Endgame! Do premiéry, ktorá sa bude konať 25. apríla, vám každodenne prinesieme špeciálny článok s Marvel tematikou, ktorými budeme odpočítavať dni do vydania filmu. Toto je jeden z nich – tak teda poďme na to!

Hračky z Avengers: Endgame

Zarytí fanúšikovia filmov a seriálov vedia, že zbieranie figúrok nie je iba detskou záležitosťou. No a pokiaľ ste zároveň aj fanúšikom Marvelu, tak si naozaj máte z čoho vyberať. Ak nás sledujete a čítate už nejaký piatok, tak ste si určite všimli, že články o najnovších hračkách, figúrkach a LEGO u nás nikdy nemôžu chýbať.

Najnovšie sety toho totižto často prezradia viac, ako samotné trailery. Režiséri filmu Avengers: Endgame síce hovoria, že hračky nič z príbehu neprezrádzajú, no my sme iného názoru. Poďme sa teda spolu pozrieť na tie najlepšie hračky z tohto filmu, ktoré nemôžu v polici chýbať žiadnemu fanúšikovi!

Funko Pop!

Začneme u nižšej cenovej kategórie s nenávidenými aj milovanými Funko Pop! figúrkami. Definícia je jednoduchá – malé telo, veľká hlava a cena štandardne okolo 15€. Okrem preslávených figúrok však Funko Pop! vyrába aj kľúčenky či malé postavičky Mystery Mini.

Figúrky z Avengers: Endgame sa už objavili aj u Slovenských predajcov a v ponuke nájdete postavy Hulk, Captain America, Thor, Black Widow, Ant-Man, Tony Stark, Thanos, Hawkeye, Captain Marvel, Nebula, War Machine či inú verziu Hulka a Iron Mana. Niektoré z nich sú samozrejme limitovanejšie a tak jednoducho ich nezoženiete.

LEGO stavebnice

Samostatnou jednotkou sú LEGO stavebnice, ktoré často prezrádzajú zaujímavé informácie o príbehu filmu. Ku filmu Avengers: Endgame si pre nás Marvel pripravil presne 5 LEGO setov, ktoré sú dostupné už aj na Slovensku.

Ich názvy sú Iron Man Hall of Armour, Avengers Compound Battle, War-Machine Buster, Ultimate Quinjet a Captain America: Outriders Attack. Počty kúskov týchto stavebníc začínajú u 167 a končia pri pekných 838 kúskoch. Ceny týchto setov sú u nás od 24,99€ až po najdrahšiu s cenovkou 109,99€. Pokiaľ sa o nich chcete dozvedieť viac, klikajte na náš samostatný článok.

Hračky

Najviac trh zaplavili hračky z filmu Avengers: Endgame, ktorých je naozaj neúrekom. Presnejšie máme na mysli lacnejšie figúrky od firmy Hasbro, ktoré sú bežne dostupné v hračkárstvach. V tých slovenských sme ich zatiaľ ešte nevideli, no určite sa čoskoro dostanú aj ku nám. Ich cenové rozpätie je naozaj rôzne a svoju vlastnú figúrku dostala takmer každá postava.

Prvé fotky týchto figúrok sa dostali na svetlo sveta skôr, ako mali. Práve vďaka nim sme pred nejakým časom zistili, že hrdinovia budú mať oblečené špeciálne vesmírne kostýmy (ktoré sme neskôr videli v traileroch). Pokiaľ si o týchto hračkách chcete prečítať viac, klikajte na tento odkaz.

Zberateľské figúrky

Poslednou kategóriou sú zberateľské figúrky, ktoré naozaj nepatria do rúk malých detí. Ich ceny dokážu byť naozaj enormné a tak sa nachádzajú vo vitrínkach len tých najoddanejších zberateľov.

Pravdepodobne najznámejších výrobcom je firma Hot Toys, ktorá vyrába jedny z najvernejších figúrok svojim predlohám. Ku filmu Avengers: Endgame vytvorili figúrky Iron Man Mark LXXXV, Nebula, War Machine, Thanos a Hawkeye. Ich krásnemu výzoru odpovedá aj cena, ktorá sa pohybuje okolo 400€.

Okrem týchto štyroch kategórií samozrejme každého fanúšika poteší aj filmový merch, ktorý je rozmanitý od oblečenia, cez hrnčeky až po zošity do školy. 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -