Hraná verzia Sonica s Jimom Carreym pribieha v prvom traileri!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Hollywood sa každý rok snaží zlomiť kliatbu filmových adaptácií videohier. Filmy ako Warcraft, Tomb Raider či Besnenie síce boli obstojné, no u kritikov veľmi neuspeli. Najbližšie sa o úspech pokúsi hraná verzia Detective Pikachu, ktorej sa to podľa prvých reakcií naozaj podarilo.

Neskôr tento rok príde film Sonic The Hedgehog, v ktorom si zahrá aj legendárny Jim Carrey. Hraná adaptácia je vo vývoji už nejaký ten rok, no najväčším krokom bol rok 2017, kedy štúdio Paramount Pictures dostalo právo na jeho natočenie. Hlavnú postavu stvárni herec James Marsden (Westworld), zatiaľ čo Sonicovi svoj hlas prepožičia Ben Schwartz.

Sonic the Hedgehog
Zdroj: twitter.com

Hraná verzia Sonica prichádza!

Včera sme sa dočkali prvej fotky Jima Carreyho, ktorý stvárni záporáka Doktora Iva „Eggman“ Robotnika. Tešiť sa môžeme na jeho klasický vzhľad s červenou kombinézou, okuliarmi a veľkým plnofúzom. Túto fotku zverejnil Twitter účet SEGAbits, zatiaľ čo štúdio Paramount nepotvrdilo pravosť tejto fotky.

Diváci na akcii CinemaCon sa však dočkali prvých záberov z tohto filmu a potvrdili, že ozaj ide o pravý pohľad na Doktora Eggmana. Dnes sme sa však konečne aj my dočkali prvého traileru, ktorý nám ponúka krásny pohľad na Sonica a jeho záporáka. Reálnou otázkou však je, či je práve toto úloha, v ktorej sme chceli vidieť legendárneho Jima Carreyho.

https://youtu.be/FvvZaBf9QQI

Réžiu filmu má na starosti Jeff Fowler, pre ktorého ide o prvý celovečerný počin. Na druhú stranu, v roku 2004 dostal nomináciu na Oscara za najlepší krátky animovaný film. Myslíte teda, že bude jeho režisérsky debut stáť za to? Nuž, presvedčte sa na vlastné oči prvým trailerom!

V slovenských kinách sa animáku Sonic the Hedgehog dočkáme už 7. novembra 2019. Veríte, že zlomí kliatbu videoherných filmov? Alebo sa viac tešíte na Detective Pikachu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -