Poznáme príbeh hraného filmu Dumbo zo štúdia Disney! Čo si pre nás pripravil režisér Tim Burton?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dni stále plnú a do vydania hraného filmu Dumbo teraz ostáva už menej ako jeden rok. S touto udalosťou vydalo štúdio Disney oficiálny príbeh snímky, ktorý je od pôvodného úplným reštartom. Narozdiel od originálu, nadchádzajúce dielo sa bude točiť okolo postavy človeka, ktorého si zahral Colin Farrell.

hraný film dumbo
Zdroj: comicbook.com

Film sa v momentálnej dobe nachádza v postprodukcii a riadiť ho aj naďalej bude vizionársky režisér Tim Burton. Okrem tohto známeho mena sa dočkáme filmových hviezd ako spomínaný Colin Farrell, Danny DeVito, Eva Green, Alan Arkin a Michael Keaton. Všetci herci by sa vo filme mali ukázať v ľudskej podobe a nie len v podobe zvierat ako sa očakávalo. Oficiálna synopsa ukazuje, že sa máme pripraviť na niečo úplne iné ako tomu bolo v roku 1941 pri klasickom Dumbovi!

Hraný film Dumbo sa nám predstavuje

Holt bol kedysi cirkusovou hviezdou, ale po odchode na vojnu sa všetko zmenilo. Majiteľ cirkusu Max Medici (Danny DeVito) ho najme, aby sa staral o Dumba, novorodenca slona, ktorý má nadmerne veľké uši a práve vďaka ním dokáže vyčarovať úsmev na tvári. Neskôr však Holtove deti zistia, že Dumbo dokáže lietať a toho si všimnú vyššie postavení ľudia. Pán V. A. Vandevere (Michael Keaton) a artistka Colette Marchant (Eva Green) sa vrhnú do nového obchodu a z malého slona urobia obrovský hviezdu.

Režisér Tim Burton, ktorý si skúsi hraný film zo štúdia Disney; Zdroj: youtube.com

Na základe toho, čo vieme, nový Dumbo bude odlišný od pôvodného filmu. Zažijeme samotný začiatok toho, ako sa mladý slon učí lietať a objavuje svoju schopnosť. V apríli nám CinemaCon prezradil, že sledovať budeme narodenie a neskôr sa presunieme do využívania naučeného talentu, ktorý rozosmieva ľudí po celom svete. No netreba zabúdať, že hlavnou postavou nebude ani tak slon, ale človek menom Holt. To je určite šikovný ťah ako zmeniť minulosť a sústrediť sa na nové dobrodružstvá. Tie však nebudú vždy podľa predstáv a naše dve hlavné postavy budú musieť riešiť veľa problémov.

S odhalením oficiálneho deja vieme, že nám štúdio Disney čoskoro odhalí prvý náhľad do pripravovaného filmu Dumbo. Preto len treba dúfať, že trailer sa nachádza už za rohom a čoskoro si ho budeme môcť užiť na vlastné oči. Premiéra je naplánovaná na 29. marca 2019.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -