Z animovaného seriálu Invincible urobia hraný film. Režisér ale prezradil, že sa od seriálu bude veľmi líšiť

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Ak hľadáte kvalitný seriál, určite sa obráťte na animovaný projekt menom Invincible. Ide o superhrdinský žáner, no týmto, rovnako ako tým, že je to animované, sa nenechajte odradiť. Ide o projekt určený pre fanúšikov 18+, takže je plný násilných scén a krvi. Vďaka tomu, rovnako ako dobrému príbehu, si získal skvelé hodnotenia. Niet preto divu, že sa pripravuje druhá séria Invincible, no tiež aj hraný film.

Seriál sa zameriava na mladého tínedžera Marka Graysona, u ktorého sa objavia superschopnosti podedené po jeho otcovi. Prakticky sa z neho stane Superman a on sa snaží nový hrdinský život skĺbiť s normálnym životom. Občas sa mu však nedarí ani v jednom z týchto životov. K tomu všetkému ešte žije v tieni otca, slávneho superhrdinu (ktorý ale nie je úplne neviniatko).

Invincible
Zdroj: wallpaperhook.com

Hraný film Invincible

V seriáli hrajú zvučné mená ako napríklad Steven Yeun, Sandra Oh alebo J. K. Simmons. Seriál bol určite aj vďaka ich výkonu úspechom, preto je v začiatkoch výroby aj nový film. Avšak ten nebude animovaný, ale hraný. To by prinieslo do tejto komiksovo-animovanej série čerstvý vzduch a film by možno nalákal fanúšikov, ktorí nie sú trpezliví pozerať dlhé seriály.

O filme toho veľa nevieme, teda až na to, že na ňom pracuje otec ako komiksovej, tak aj animovanej série Invincible. Je ním je Robert Kirkman, ktorý prednedávnom odpovedal na fanúšikovské otázky aj ohľadom tohto nového hraného projektu. Režisér bol skúpy na slovo a veľa neprezradil, no kúsok z jeho jednej dôležitej odpovede si môžete prečítať nižšie:

„Nepoviem! Toto je ďalšia z tých vecí, ktoré sa dejú trochu skoro, ale poviem, že sa vynakladá obrovské úsilie na zaistenie toho, že tento filmový zážitok bude unikátny (a oddelený od animovanej série)… zároveň ale bude verný sérii Invincible. Nemohol by som byť viac nadšený z tejto veci, ktorú robíme, ale ešte vám to nemôžem povedať.“

Z tohto výroku Kirkmana teda vieme, že seriál a film na seba nebudú nadväzovať a že sa hraná verzia vyberie vlastnou cestou, pričom však stále bude dodržiavať typické veci pre túto sériu. Nuž, nie je toho veľa, ale pevne verím, že nám čoskoro o projekte povedia viac. Určite nás všetkých zaujíma, kto by v ňom mohol hrať, či na čo sa zameria príbeh. Zatiaľ o tom môžeme len polemizovať.

Kto by mohol byť hraný Invincible alebo Omni-Man?

Myslím si ale, že je tu možnosť čo sa hereckého obsadenia týka, že si hrané verzie zahrajú herci zo seriálu. Tí by si tak skúsili viac než len dabovanie postáv. Bolo by to potešením určite aj pre fanúšikov. Stále sa črtá ale aj možnosť toho, že obsadia nových hercov, pričom umelci už aj prerábali svojich favoritov do postáv zo série. Niektoré z výsledkov si môžete pozrieť nižšie.

V jednom z komiksov raz Marka Graysona nahradil v úlohe superhrdinu menom Invincible chalan Zandale Randolph, ktorý je čiernej pleti. Kirkman by mohol teda vymeniť ikonického hrdinu za nového, neznámeho. Urobil by tak podobný ťah ako nedávno Warner Bros., keď oznámili, že vo výrobe sú nové projekty, ktoré sa zamerajú na nového čierneho Supermana.

Môže sa dokonca stať, že hlavnou postavou bude úplne iná postava, napríklad Omni-Man (Markov otec) alebo úplne iný superhrdina. Príbeh filmu sa tak bude odvíjať aj od toho, kto bude hlavná postava. Zatiaľ to však vyzerá, že si na film ešte počkáme. Skôr si asi pozrieme druhú sériu animovaného seriálu, ktorú by sme si podľa mňa mohli pozrieť niekedy na ďalší rok.

Videli ste seriál alebo čítali komiksy Invincible? Tešíte sa na hraný film? Svoje názory nám dajte vedieť dole do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -