Do hraného filmu Kim Possible pribudli nové tváre! Dokáže Disney uspieť s ambicióznou adaptáciou?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Začiatkom tohto roka štúdio Disney oznámilo, že momentálne vyvíja hranú verziu úspešného animovaného seriálu Kim Possible. Odvtedy sa k nám dostalo niekoľko noviniek, medzi ktoré patrí aj herecké obsadenie. V hlavných úlohách sa objavia Sadie Stanley (Kim Possible) a Sean Giambrone (Ron Stoppable). K týmto dvom hercom sa pridajú aj nové mená, ktoré Disney oznámil pred pár dňami – Alyson Hannigan, Connie Ray a Tod Stashwick. Očakávaný začiatok produkcie by sa mal začať už v lete a premiéra by tak mohla padnúť na rok 2019!

zdroj: dailymotion

Film Kim Possible prináša hviezdne obsadenie

V hranom filme Kim Possible sa objaví herečka, ktorá nám bude veľmi dobre známa. Pozerali ste v minulosti seriál Ako som spoznal vašu mamuu či Buffy, premožiteľka upírov? Alebo celú sériu Prci, prci, prcičky? Vo filme sa totižto objaví Alyson Hannigan, ktorá si zahrá matku hlavnej postavy, Dr. Ann Possible. Herečka Connie Ray sa vo filme objaví v úlohe babky Kim Possible. Ako tretím novým hercom vo filme je Tod Stashwick a toho uvidíme na druhej strane mince. Zahrá si totižto zápornú postavu Dr. Drakkena. Okrem týchto hercov sa v projekte objaví aj Erika Tham ako Bonnie a Ciara Wilson ako Athena.

Tento animovaný seriál začal svoju ikonickú púť v roku 2002 a do roku 2007 bavil širokú verejnosť. Aj preto sa niet čudovať tomu, že sa čoskoro dočkáme hraného filmu z tohto prostredia. Seriál bol v minulosti chválený kritikmi za použitý humor, inteligenciu dialógov a animácie, čo viedlo k nadchádzajúcemu projektu. Mnohí však majú dojem, že bude náročné priniesť Kim Possible do skutočného sveta. No stačí sa nad tým zamyslieť. Je niečo, čo štúdio Disney nedokáže? 

film kim possible
Zdroj: youtube.com

Tešiť sa môžeme na komediálne dobrodružstvo – príbeh stredoškolského dievčaťa s neobyčajným životom. Vo svojom voľnom čase zachraňuje svet pred zločincami. V súčastnosti by sme oficiálny dátum premiéry bádali len márne. Kim Possible je určite hitom detstva nejedného človeka a preto dúfame, že všetko dopadne podľa očakávania.   

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -