Hraného filmu od Disney sa dočká aj Herkules, pracujú na ňom režiséri Avengers: Endgame

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Hraný film rozprávky Herkules

Rozprávka Herkules z roku 1997 sa dočká nového filmu. Disney otvorilo vrece s remakemi a my sa tešíme z každej novej informácie, ktorú dostaneme. Hraný film rozprávky Herkules budú mať na starosti aj bratia Russovci, ktorí sú známi najmä zo sveta MCU.

Joe a Anthony Russo budú produkovať film za pomoci ich AGBO štúdia. Keďže film je už na začiatkoch príprav, špekulácie o hercoch a režiséroch sú už v plnom prúde. Bratia Russovci by ale nemali Herkula režírovať. Scenárista Dave Callaham, známy z filmu ako Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, bol údajne poverený napísať scenár k Herkulovi.

Určite je viditeľná radosť z tohto projektu aj z bratov Russovcov, pretože na ich Instagrame sa objavila táto fotka s vtipným popisom, ktorý znie takto: „Posledná fotka mňa a môjho brata.

View this post on Instagram

A recent pic of me and my bro…

A post shared by The Russo Brothers (@therussobrothers) on

Čo vieme o hranej verzii rozpávky Herkules?

Je ešte príliš skoro na to, aby sme sa dozvedeli, akým štýlom sa rozprávka poberie. Leví kráľ, Aladin a Kráska a zviera sa vydali inými smermi, no napriek tomu mali všetky obrovský úspech. Čo sa týka muzikálovej časti filmu, tá je tiež nejasná.

bratia Russovci Herkules
Zdroj: insidethemagic.net

Leví kráľ sa pesničkami približoval originálu. No Mulan, ktorá má výjsť v júli, nebude mať takmer žiadne muzikálové prvky a je úplne odlišná od originálnej Disney rozprávky. Je ťažké predstaviť si bratov Russovcov v muzikálovej rozprávke plnej farieb, keďže sú známi aj z takých projektov, akým je akčný film s názvom Extraction, ktorý vyšiel len nedávno.

V posledných týždňoch sa rozšírili aj fámy ohľadom hercov, ktorí budú vo filme účinkovať. Prednedávnom vyšla udalosť s názvom The Disney Family Singalong, kde Disney hviezdy spievali pesničky zo známych rozprávok. Ariana Grande spievala pesničku I Won’t Say I’m in Love, ktorá je práve z rozprávky Herkules.

Herkules Ariana Grande
Zdroj: internewscast.com

Fanúšikovia sa teda rozhodli vytvoriť petíciu za to, aby Megaru, hlavnú hrdinku, hrala práve Ariana. Viacero ľudí spomína v spojitosti s touto rozprávkou mená ako Idris Elba a Ryan Gosling. Je však ešte príliš skoro na to, aby sme mali akékoľvek informácie ohľadom obsadenia.

Okrem Herkula sa môžeme tešiť aj na novú verziu Malej morskej panny, ktorá vďaka koronavírusu musela prerušiť produkciu.

Tešíte sa z novej hranej rozprávky Herkules?  Čo hovoríte na mená, ktoré sú súčasťou tohto projektu? Dajte nám vedieť váš názor v komentároch!

Zdroj: hollywoodreporter.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -