Po Rapunzel má štúdio vraj vytypovaných aj hercov do hlavných úloh hraného Hercula. Ktorí to sú?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Spoznal hraný Hercules svoje hlavné obsadenie?

Už to nie je len trend, už sa to doslova stáva pravidlom. Štúdio Disney totiž prerába zrejme všetky svoje staré, ikonické animáky. Veď len tento rok sme sa dočkali už dvoch – Peter Pan a Wendy a Malá morská víla. Už zostáva naozaj len málo kreslených filmov, ktoré ešte nemajú hranú verziu. Jedným z nich je Hercules, ktorého hlavné obsadenie pre hraný remake je vraj vytypované.

Túto informáciu sme dostali len pár dní potom, ako nám dôveryhodný hľadač informácií Daniel Richtman prezradil to, koho Disney plánuje obsadiť do hranej verzie filmu Na vlásku. Aj napriek tomu, že ide zatiaľ o nepotvrdené údaje a skôr by sa dali nazvať fámami, Richtman mal v minulosti už niekoľkokrát pravdu. A teraz prezradil aj kandidátov do hraného Hercula.

Hercules
Zdroj: disney.fandom.com

Nečakané aj očakávané mená

V animovanej klasike z roku 1997 známeho poloboha nadabovali Tate Donovan a Josh Keaton, zatiaľ čo Megaru nadabovala Susan Egan. Richtman prezradil, že do hlavných rolí hranej verzie štúdio zvažuje herca Tarona Egertona ako Hercula a speváčku Arianu Grande ako Megaru. Egertona môžeme poznať najviac z akčnej série Kingsman, ale aj z filmov ako Rocketman či Orol Eddie.

Grande síce väčšina ľudí pozná ako speváčku, no má za sebou aj úspešnú hereckú kariéru. Zahrala si v obľúbenom seriáli Victorious a jeho spin-offe od kanála Nickelodeon. Pred štrajkom hercov taktiež natáčala filmovú verziu obľúbeného muzikálu Wicked. Ide o skvelý výber hercov, ktorí sú ale aj schopnými spevákmi, a tak by dokázali na hrané plátno priniesť aj ikonické pesničky.

Okrem nich dvoch však iný zdroj priniesol informáciu o tom, že divokého satyra a učiteľa Hercula menom Philoctetes si zahrá Danny DeVito. Ten si úlohu Phila zopakuje, keďže ho nadaboval aj v kreslenom filme. Zdroj tvrdí, že pred štrajkom s ním štúdio rokovalo. Nie je to prekvapením, keďže herec sa už v minulosti vyjadril, že počíta s návratom do úlohy Phila aj v hranej verzii.

Produkovať ho budú režiséri Avengerov, inšpirovať sa má TikTokom

Aj napriek tomu, že herci ešte nie sú potvrdení, potvrdené sú iné veľké mená. O producentskú časť filmu sa totiž postará duo Anthony a Joe Russovci (Avengers: Endgame). O réžiu sa postará zas skvelý režisér Guy Ritchie (Slušní chlapci), ktorý už priniesol pre Disney hranú verziu filmu Aladin. Režírovať to bude podľa scenára, ktorý napísal Dave Callaham (Mortal Kombat).

Danny DeVito Hercules
Zdroj: thedisinsider.com

Russovci nám zároveň priniesli ešte jednu zaujímavú informáciu. Film založený na postavách a príbehoch z gréckej mytológie má totiž by inšpirovaný TikTokom. Moderný muzikál vraj môžu spraviť, ak sa inšpirujú TikTokovými videami. Joe Russo k tomu povedal toto:

Sú tu otázky, ako to budeme vedieť spraviť ako plnohodnotný muzikál. Dnešné publikum bolo vytrénované TikTokom, však? Je to ich očakávanie, ako má muzikál vyzerať. To môže byť hromada zábavy a môže nám to pomôcť posunúť hranice v tom, ako vytvoríme moderný muzikál.

Hraný film teda nebude úplnou kópiou originálu, ale bude mať modernejšie poňatie. Či to je dobré alebo zlé a ako to prijme cieľová skupina, a teda najčastejší používatelia TikToku – deti a tínedžeri, je zatiaľ otázne. V každom prípade, uvidíme, ako sa s tým popasujú. Času majú dosť, keďže oficiálny dátum vydania ešte oznámený nebol.

Čo hovoríte na možné obsadenie hraného Hercula? Chceli by ste v ňom vidieť Arianu Grande, Dannyho DeVita či Tarona Egertona? Dajte nám to vedieť do komentárov.

Zdroj: cbr.com, gamerant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -