Štúdio DC nám budúci rok prinesie až tri hrané verzie obľúbeného Jokera! Ktoré to budú a kedy presne si ich pozrieme?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Hraný Joker v troch formách

Fanúšikovia komiksov od DC sa zjavne majú prečo tešiť na budúci rok. Dôvodom sú dva vcelku rozdielne filmy a televízny seriál, v ktorých sa legendárny a krutý Princ zločinu predstaví. Všetko sa to začalo ešte pred rokom, kedy štúdio DC prepracovalo takmer akýkoľvek nápad do filmovej podoby. Výsledkom je to, že momentálne môžeme očakávať hneď niekoľko rozdielnych verzií obľúbeného Jokera.

Zdroj: twitter.com

Spolu so Supermanom, Batmanom a Harley Quinn bol Joker odjakživa jednou z najpopulárnejších postáv komiksového štúdia. Inak tomu nie je ani vo filmovom univerze, ktorý ešte v roku 2013 naštartoval Muž z ocele. To sa len utvrdzuje s ďalšími správami o milostnom príbehu Jokera a Harley v ich samostatnom filme. Spolu s projektmi ako Gotham City Sirens či sólovkou Harley Quinn je tak nevyhnutné, že hraného Jokera uvidíme ešte mnohokrát. Aj keď sa budúcnosť nedá predpovedať, obzvlášť pri DC filmoch, už teraz si môžeme byť istí, že budúci rok si pozrieme tri rozdielne verzie Jokera. Populárneho záporáka uvidíme v jeho samostatnom filme, v pokračovaní Suicide Squad 2 a v seriáli Gotham.

Projekty vo vývoji

Už minulé leto nás prekvapilo oznámenie, že jedného dňa sa dočkáme sólového filmu o Jokerovi, ktorý prebáda príbeh jeho pôvodu. Štýlovo má predstavovať temný noir, ktorý sa bude odohrávať v osemdesiatych rokoch. Bizarne bol k projektu priradený do úloh režiséra a scenáristu Todd Phillips (Vo štvorici po opici), pričom na opačnej strane šialenosti sa nachádza Martin Scorsese, ktorý bude Jokerovu sólovku produkovať. Je možné, že práve v tomto filme v hlavnej úlohe zahviezdi Joaquin Phoenix.

hraný joker
Zdroj: youtube.com

Druhou záležitosťou je pokračovanie nechválne známeho Suicide Squadu režiséra Davida Ayera. Po skvelom finančnom výkone snímky sa štúdio rozhodlo dať zelenú pokračovaniu, ktoré má na starosti Gavin O’Connor (Účtovník). Suicide Squad 2 sa má začať natáčať už tento rok, čo nás uisťuje, že do kín príde niekedy v roku 2019 po boku titulov ako Shazam!, Wonder Woman 2 a Jokerova sólovka. Navyše nám jeden z hercov nedávno prezradil, že Suicide Squad 2 je momentálne prioritou pre DC.

Po tretí krát sa v budúcom roku Joker neobjaví na filmovom plátne, ale tentokrát na televíznych obrazovkách. Internetom sa len prednedávnom začali šíriť správy o tom, ako mladá hviezda seriálu Gotham naznačovala príchod ikonického záporáka. Dohady zo začiatku ľudia nebrali vážne, keďže David Mazouz (Bruce Wayne) nám už v minulosti podal chybné informácie. Onedlho sme sa však dočkali veľkolepého promo-videa ku seriálu, v ktorom je priamo spomenutý Joker a jeho veľkolepý príchod.

Zdroj: comixasylum.com

Máte ako fanúšik DC od roku 2019 veľké očakávania, alebo si myslíte, že tri verzie hraného Jokera súčasne je priveľa? O vaše názory sa s nami podeľte v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -