Uvidíme opäť zombíkov v MCU? Animovanou epizódou to nekončí, štúdio vraj totiž chystá hraný projekt

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Hraný Marvel zombie projekt

Superhrdinské filmy od štúdia Marvel nikdy neboli veľmi strašidelné. Z časti je to ovplyvnené aj tým, že Marvel Studios patrí pod štúdio Disney. To vyrába hlavne filmy a rozprávky pre deti. Avšak to sa zmenilo v seriáli What If…?, v ktorom jedna celá časť bola venovaná vesmíru so zombie apokalypsou. Zjavne sa ďalší tvorcovia touto epizódou inšpirovali, pretože má vraj vzniknúť hraný Marvel zombie projekt.

Prvý horor v MCU by nám mal byť prinesený na ďalší rok, pričom pôjde o film Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Teda tak o ňom aspoň hovoria tvorcovia a herci. Malo by ísť teda minimálne o najstrašidelnejší Marvel film. V štúdiu ale zrejme nechcú zostať iba pri jednom takomto projekte, no zrejme sa teda zamerajú aj na nový hororový projekt so zombíkmi.

What-If... zombie
Zdroj: techgameworld.com

Novinku prezradil známy scenárista Mark Millar

Animovaná epizóda sa inšpirovala komiksovou sériou Marvel Zombies, na ktorej pracoval aj Robert Kirkman. Ten je napríklad spolutvorca pôvodných komiksov The Walking Dead. Nemŕtvych teda priviedol aj do Marvel sveta a ukázal nám ako prvý, čo by sa stalo, ak by našich obľúbených Marvel hrdinov postihla zombie apokalypsa. Séria bola plná násilia a krviprelievania, čo nám ale animovaná epizóda veľmi neukázala.

Áno, bolo tam pár scén, no je jasné, že seriál je mierený aj na mladšie publikum, a tak to malo svoje limity. Naplno by to ale štúdio mohlo rozbaliť v tomto spomínanom hranom projekte. O ňom nás informoval scenárista a komiksový tvorca Mark Millar. Ten napísal aj niekoľko komiksov pre Marvel. Povedal: „(Ak sú moje zdroje správne,) malý hraný projekt Marvel Zombies je vo fáze procesu, ale odo mňa ste to nepočuli.

marvel zombies
Zdroj: wallpaperscave.com

Uvidíme zombíkov v Multiverse of Madness?

Tento projekt, či už seriál alebo film, by zrejme ukazoval alternatívnu realitu, ktorú sme videli v seriáli. Môže sa ale stať, že to Millar zle počul a zombíkov uvidíme v pokračovaní s Doctorom Strangeom. Počas cesty naprieč muliverzom by mohol zájsť aj do tohto zombie alternatívneho vesmíru. Hraní zombíci vraj ale nebudú jediné hrané postavy prevzaté z animovanej verzie.

Povráva sa totiž, že by sme mali dostať aj hranú Captain Carter, či už v nejakom projekte o multiverze, alebo vo vlastnom projekte. Marvel sa možno dokonca rozhodne spraviť hrané minisérie so všetkými alternatívnymi realitami ukázanými v animovanom seriáli. Nanešťastie, nič nie je úplne isté. Aj keď môže byť hraný zombie projekt vo vývoji, stále ho môžu neskôr zrušiť.

What-If zombies preživší hrdinovia
Preživší hrdinovia; Zdroj: leisurebyte.com

Určite by sme to však chceli vidieť, a to s poriadnou dávkou hororu. Je to síce pre MCU cudzie, no privialo by to čerstvý vzduch do opakujúceho sa konceptu. Marvel nedávno oznámilo aj pár nových dátumov premiér (viete si ich pozrieť v tomto článku), ktoré ešte nemajú priradené filmy. Jeden z nich by tak mohol byť aj hraný zombie projekt. Nuž, ťažko povedať, ako to nakoniec dopadne, no pevne verím, že čo najlepšie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Chceli by ste vidieť hraný Marvel film alebo seriál o zombíkoch? Páčil sa vám tento koncept v epizóde What If… Zombies!?, ktorá vyšla minulý týždeň? Podeľte sa s nami o vaše názory dole v komentároch!

Zdroj: screenrant.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -