Hraný Naruto film má nečakané prepojenie s Marvelom. Fanúšikovia, na túto jednu vec si dajte pozor

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Skvelé správy pre hraný Naruto film

Hraný Naruto film už je v príprave pozoruhodne dlhý čas. Prvé informácie o projekte prišli v roku 2015 a sprostredkoval ich portál Variety. Odvtedy prichádzali iba veľmi úsečné aktualizácie, pri ktorých sa vystriedali tvorcovia, ktorí projekt nakoniec opustili. Teraz však film naberá stále reálnejšie kontúry a dozvedeli sme sa dokonca aj meno režiséra a scenáristu.

Vhodnejšie meno ani vybrať nemohli, o tvorbu sa postará Destin Daniel Cretton. Ako informuje Comicbook, tento filmár už má na konte úspešné projekty ako drámu Short Term 12 či Marvelovku Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch. Okrem réžie sa Cretton postará aj o scenár spolu s Tasha Huo a bude produkovať.

Shang-Chi 2
Zdroj: Marvel

Prítomnosť tohto tvorcu dáva hranému Narutovi skvelé šance na úspech. Spomínaný Shang-Chi zaujal ako kritikov, tak aj divákov, na portáli Rotten Tomatoes má úžasné skóre 92 %. Od širokej verejnosti dokonca obdržal až takmer nevídané hodnotenie 98 % z vyše 10 tisíc diváckych recenzií. Na filme vynikla najmä akcia, humor a silné emócie – tri faktory, ktoré budú najpodstatnejšie aj pri hranom Narutovi.

Medzi producentmi je aj známa spoločnosť Arad Productions, ktorá stojí za projektmi ako Spider-Man: Návrat domov, Uncharted či Venom. Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že hraný Naruto by sa predsa len mohol podariť. Ak ste však skalným fanúšikom, určite si dajte pozor na prehnané očakávania. Film takmer určite nevyjde presne podľa vašich predstáv a radšej čakajte menej a buďte príjemné prekvapení.

Originálny príbeh nebudú nijak prekrúcať

Naruto je poriadnym kultovým hitom. Jeho manga, ktorú kreslí Masashi Kishimoto, začala vychádzať ešte v roku 1997 a k obsahuje 700 kapitol. Do dnešného dňa sa predalo cez 200 miliónov kópii, čo hovorí o jeho mimoriadnom úspechu. V roku 2002 začalo vychádzať anime, ktoré malo 220 častí a nasledovalo pokračovanie Naruto: Shippuden. Vychádzalo 10 rokov (2007 – 2017) a prinieslo presne 500 častí.

naruto anime film
Zdroj: Netflix

Príbeh sleduje mladého chlapca menom Naruto Uzumaki, ktorý sa chce stať najlepším nindžom a Hokagem – vodcom mesta, z ktorého pochádza. Odohráva sa v priebehu niekoľkých desiatok rokov, pri ktorých musí Naruto zdolať mnoho nepriateľov a nástrah, ale taktiež čeliť svojej minulosti.

Štúdio Pierrot počas vysielania seriálového anime prinieslo aj 10 celovečerných filmov a vzniklo aj niekoľko kratších špeciálov, všetky z nich však v animovanej podobe. Až teraz nás čaká prvá hraná adaptácia. Nevieme, koľko z predlohy zachová, autorka Huo však dala jasne najavo, že Kishimotovu originálnu prácu nijako prekrúcať nechce a pôvodných postáv a príbehovej línie sa nedotkne.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -