Trailer na tretiu sezónu Call of Duty: Warzone prichádza aj s ukážkou vylepšeného Verdansku

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Už máš svoj tím, s ktorým spoločne vkročíš do tretej sezóny obľúbenej Battle royale hry? Call of Duty: Warzone opäť prichádza s obrovským počtom skvelých noviniek, čo potvrdzuje aj šialene vyzerajúci hraný trailer.

Vývojárske štúdio Activision je s novým videom „Squad up the World“ pripravené vcucnúť hráčov späť do vynoveného Verdansku, v ktorom opäť zažiješ hodiny skvelej zábavy. Aktualizácia je prístupná od 22. apríla 2021 a nižšie nájdeš zhrnutie všetkého, čo by si mal o nej vedieť.

Hraný trailer k tretej sezóne Call of Duty: Warzone

Zhrnutie nových aktualizácií v 3. sezóne

Pribudnú traja noví operátori, ktorých môžeš používať v rámci všetkých herných režimov. Volajú sa Wraith, Knight a Antonov. Nechýbajú samozrejme ani zbrane. Tých bude až šesť, ale iba dve z nich môžeš získať free-to-play hraním – PPSh41 (samopal) a švajčiarsku K31 (sniperka). Ostatné štyri – balistický nôž (boj na blízko), CARV.2 (taktická zbraň), AMP63 (pištoľ) a bejzbalová palica – získaš splnením hernej výzvy alebo zakúpením balíka s modrým označením.

Novinkou je aj Nuke Event, ktorý od základov vyhladil Verdansk a nahradil ho jeho novou verziou z 80. rokov na štýl Black Ops Cold War. Mapa je dokonca o niečo väčšia, takže si túto virtuálnu strieľačku užiješ lepšie ako kedykoľvek predtým.

Kolaborácia medzi Warzone a Cold War prinesie niekoľko noviniek aj do hry Black Ops Cold War – štyri multiplayerové mapy (Yamantau, Diesel, Standoff, Duga), dva maltiplayerové režimy, nový scorestreak systém a niekoľko ďalších vozidiel. Vylepšení sa dočká aj Zombie mód s novou lokalitou. Do Warzone taktiež príde event Hunt for Adler.

Warzone aktualizácia na PlayStation 5 a PlayStation 4 pozostáva z 25,6 GB súboru. Xbox Series X/S a Xbox One čaká 25,9 GB, zatiaľ čo PC hráčov čaká 25,2 GB aktualizácia.

Páčil sa ti nový hraný trailer oznamujúci príchod tretej sezóny obľúbenej Battle royale hry Call of Duty: Warzone? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: callofduty.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -