Tento hrdina z MCU sa mal vo filme Endgame stať viceprezidentom USA

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Thanosove lusknutie vo filme Avengers: Infinity War malo naozaj katastrofálny dopad. Následky decimácie polovice všetkého živého sme videli vo filme Avengers: Endgame, ktorý sa odohráva 5 rokov po udalostiach lusknutia. Preživší hrdinovia vrátane War Machinea, Captain Marvel, Black Widow či Rocketa Raccoona sa zatiaľ starali o poriadok na Zemi.

Pôvodné plány a prvotné verzie scenára však vyzerali úplne inak. Ako sme spomenuli vyššie, udalosti Infinity War prežil aj James Rhodes a.k.a. War Machine, ktorého od filmu Iron Man 2 stvárňuje herec Don Cheadle. Práve on mal mať v Endgame oveľa dôležitejší post, ako prezradil scenárista Christopher Markus v rozhovore s portálom ComicBook.com.

War Machine a Rocket Raccoon
Zdroj: zoom-comics.com

Hrdina z MCU viceprezidentom USA?

Markus prezradil, že sa Rhodey mal stať viceprezidentom Spojených štátov amerických (zástupca prezidenta). „Dali sme to preč, pretože to pre príbeh nemalo žiadnu váhu. Ale myslím si, že v jednom z návrhov scenára sa počas päťročného časového skoku stal Rhodey viceprezidentom.“ Tento plán by dával zmysel, keďže Rhodes mal vždy blízko k americkej politike.

Určite si pamätáte na jeho oblek Iron Patriot (War Machine Mark II) v amerických farbách z filmu Iron Man 3. V tomto obleku bol dokonca uväznený aj samotný prezident, ktorého Rhodey nakoniec zachránil pred smrťou. Je teda možné, že sa ešte niekedy v budúcnosti Marvel Cinematic Universe stane viceprezidentom?

Iron Patriot
Zdroj: artstation.com

Keď sa začalo rozprávať o plánoch Marvelu so službou Disney+, tak rôzne fámy naznačovali aj sólový seriál War Machine. Dokonca sa šepkalo, že je tento projekt už v skorých fázach vývoja. Odvtedy sme však o seriáli nepočuli žiadne novinky. Na akciách ako D23 alebo San Diego Comic-Con nepadlo o jeho vlastnom seriáli ani slovo. Sme teda naozaj zvedaví na to, aká budúcnosť ho v MCU čaká.

Myslíte si, že po smrti Tonyho Starka nahradí jeho post? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -