Čo všetko už vieme o filme Hriešny tanec 2? Je možné, že sa ho konečne dočkáme

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Pokračovanie filmu Hriešny tanec

V roku 1987 prišiel do kín film Hriešny tanec. Hneď sa stal veľkým hitom a ešte aj po tridsiatich rokoch je veľmi obľúbený. Prednedávnom sa však začalo rozprávať o jeho pokračovaní. Možno že nás čaká film Hriešny tanec 2.

Šéf štúdia Lionsgate Jon Feltheimer tento mesiac potvrdil pre CNN, že nás oficiálne čaká pokračovanie klasickej romantickej komédie. Konečne sa tak dočkáme nového príbehu a nebudeme musieť pozerať Hriešny tanec stále dookola. Zatiaľ síce vyšli nejaké spin-offy k tomuto dielu v podobe krátkeho televízneho seriálu, prequelu a divadelného predstavenia. Film si však určite zaslúži poriadne pokračovanie a zdá sa, že konečne prišiel jeho čas.

Kedy sa dočkáme filmu Hriešny tanec 2 a kto sa v ňom objaví?

Oficiálne bohužiaľ nepoznáme dátum vydania pokračovania. Popravde sa ešte nezačala ani jeho produkcia. V momentálnej situácií kvôli pandémii koronavírusu je natáčanie veľkých filmov pozastavené, alebo povolené s prísnym dodržiavaním hygienických pravidiel. Je možné, že si na Hriešny tanec 2 počkáme ešte nejakú tú dobu. Predsa len, odporučená vzdialenosť dva metre medzi ľuďmi sa pri filme o tanci veľmi nedá dodržať.

hriešny tanec
Zdroj: vogue.fr

Aby sme však neostali smutní, prinášame vám aj pozitívne informácie. Herečka Jennifer Grey, ktorá hrala v pôvodnom filme postavu Frances „Baby“ Housemanovej, sa vracia aj do pokračovania. A to nie len ako herečka, ale aj ako výkonná producentka. Okrem nej nepoznáme žiadne iné mená hercov. Dvaja hlavní herci z pôvodného filmu z osemdesiatych rokov už zomreli – Jerry Orbach, ktorý hral Babyinho otca, nás opustil v roku 2004 a Patrick Swayze, ktorý hral Babyinho učiteľa tanca, zomrel na rakovinu v roku 2009.

Mohla by sa však vrátiť Babyina matka Marjorie, ktorú hrala Kelly Bishop. Tá momentálne hrá Emily Gilmore v seriáli Gilmore Girls. Okrem nej by sa mohla vrátiť aj Babyina sestra Lisa, teda herečka Jane Brucker. ani jedna z herečiek však ešte nie je oficiálne na zozname.

hriešny tanec
Zdroj: vanityfair.com

O čom film bude?

S pokračovaním by sme sa konečne mohli dozvedieť, či sa Baby ujala v tanečnom priemysle, alebo sa nakoniec rozhodla vydať iným smerom. Ak film zapracuje Swayzeho smrť do deja, možno sa ukáže aj jej smútok a oplakávanie svojho milovaného Johnnyho.

Jedno je však jasné. Hriešny tanec 2 nebude nadväzovať na žiaden zo spomínaných spin-offov. Pôjde čisto o rozvíjanie pôvodného príbehu o zamilovanom tanečnom páre. S herečkou Grey v hlavnej úlohe nás určite čaká veľký zážitok.

Tešíte sa na pokračovanie filmu Hriešny tanec? Dajte nám vaše názory a dojmy vedieť do komentárov. 

Zdroj: looper.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -