OFFOstatné

Ako sa nám hrajú hry na Sony Xperia XZ2 Compact? Toto je mobil na všetko!

Keď sa povie Sony, zrejme každý fanúšik hier si spomenie na PlayStation. Avšak dajú sa hrať kvalitné hry bez sekania aj na ich mobilných telefónoch? My sme si to vyskúšali na Sony Xperia XZ2 Compact. Aj keď je tento smartfón určený skôr na fotografovanie, aj ostatné činnosti zvláda bravúrne!

Ako sa nám zatiaľ XZ2 Compact páči?

Tento smartfón mám už dva mesiace a musím povedať, že neustále ma prekvapuje. Prvý krát som o ňom napísal minulý mesiac, kedy nemal problémy s jednou z najnáročnejších hier – PUBG Mobile. Aj keď na začiatku nebolo najľahšie si na XZ2 Compact zvyknúť, po pár týždňoch mi mobil prirástol k srdcu. Takže zatiaľ ide bez hocijakých problémov!

Sony Xperia XZ2 Compact

Sony Xperia XZ2 Compact

Dajú sa hry užiť aj na mobile, ktorý na to nie je určený?

Určite dá! XZ2 Compact zatiaľ zvláda všetky moje výmysly bez problémov. Vyskúšal som už cez 50 hier a musím povedať, že možno len 1 sekala. Myslím si však, že to je fajn štatistika. Taktiež pri skúške rôznych benchmarkov tento smartfón od Sony preskočil omnoho populárnejšie mobilné telefóny. Sony nám taktiež ponúka predinštalovanú aplikáciu PS App, takže prepojenie s vašim PlayStation bude na tej najlepšej úrovni.

Čo práve teraz hrávam?

Toto bude tá smutnejšia časť. Bohužiaľ ma stále neomrzelo PUBG Mobile, aj keď nemám 20 killov každú hru a často umieram. Za to však XZ2 Compact zrejme nemôže, aj keď sa mi vina ťažko berie na seba. Taktiež ma premohla hra Color Switch, ktorá, musím povedať, je skvelou na zahnanie nudy, hlavne v škole. Baví ma na nej aj to, že je na mne ako dlho ju chcem hrať, nie ako PUBG, kde niektoré hry trvajú cez 30 minút.

PUBG Sony Xperia XZ2 Compact

PUBG Sony Xperia XZ2 Compact

Skúšali ste niekedy Sony Xperia XZ2 Compact alebo tento smartfón vlastníte? Čo hovoríte na jeho výkon? Taktiež mi môžete do komentárov poradiť, aké hry mám ešte na mobile vyskúšať!

Related posts
OFF

Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

Ostatné

Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

OFFOstatné

Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

OFFOstatné

Veľký výpredaj: Získajte takmer 30 % zľavu na PlayStation 4 počas Black Friday

Pridaj komentár