Hry o život nekončia. Nová kniha zo série dostane už čoskoro filmovú adaptáciu o tejto postave

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio Lionsgate sa po 6 rokoch vracia do jednej z najobľúbenejších trilógií v modernej kinematografii. Nový film zo série Hry o život je momentálne v ranných fázach vývoja a produkcia by mala začať v prvej polovici 2022.

Režisérom projektu bude opäť Francis Lawrence, ktorý sa okrem pôvodného filmu z roku 2012 podieľal na výrobe všetkých ostatných filmov zo série – Vražedná pomsta (2013), Sila vzdoru 1. časť (2014) a Sila vzdoru 2. časť (2015). Scenár je založený podľa novej knihy s názvom Balada o hadoch a vtáčatkách od spisovateľky Suzanne Collinsovej.

nový film Hry o život
Zdroj: 34th-hunger-games-fanon.fandom.com

 

Nový film zo série Hry o život odhalí príbeh nadaného chlapca, z ktorého sa stal tyran

Coriolanus Snow. Jedna z popredných postáv pôvodnej trilógie, na ktorú sa tak ľahko nezabúda. No ešte pred tým, ako sa z neho stal tyranský prezident mesta Panen, sa pozeráme na nadaného 18-ročného chlapca známeho pod prezývkou Coryo.

Na začiatku svojej cesty navštevoval Akadémiu v Kapitole, kde sa neskôr stal mentorom víťazného tímu Hier o život. Po úspešnom začiatku prešiel na pokročilé vojenské štúdium, ktoré mu otvorilo niekoľko nových možností. Krátko slúžil aj v mierových silách a preukázal nadpriemerné schopnosti počas testov do elitného programu, vďaka ktorému sa z neho stal dôstojník mierových síl. Tam však veľmi dlho nepochodil a jeho životná cesta zažila niekoľko nečakaných momentov, o ktorých viac prezradí pripravovaný prequel.

Aj keď zatiaľ nemáme žiadne informácie ohľadom hereckého obsadenia, poznáme aspoň mená producentov. Tými budú Nina Jacobson a Brad Simpson, ktorí sa podieľali na produkcii všetkých filmov zo série. S produkciou taktiež pomôže aj autorka kníh. O adaptovaný scenár sa postará oscarový scenárista Michael Arndt (Malá Miss Sunshine). Premiéra je momentálne naplánovaná na koniec roka 2023 až začiatok roka 2024.

Tešíš sa na nový film zo série Hry o život, ktorý nás opäť zavedie do knižného sveta Suzanne Collinsovej? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -