Ako získať hry na počítač hodné stovky EUR za pár drobných?

Nenechajte si ujsť

Niekoľko kvalitných hier, ktoré by sme v rôznych obchodoch kúpili za stovky eur, je možné získať za pár drobných! A dá sa to veľmi jednoducho s pomocou stránky, ktorá máva špeciálne akcie. V nich dokonca často nájdete aj známe tituly úplne zadarmo. Poďme sa teda spolu pozrieť na to, ako presne získať tieto hry v zľave!

Ako získať hry v zľave?

Stačí sa cez tento odkaz dostať na stránku Humble Bundle,  zaregistrovať sa a za 12 $ mesačne môžete získavať skvelé hry! Na mesiac august, ktorý sa dá už teraz predplatiť, sú oznámené zatiaľ dve hry. Nebojte sa však – príde ich oveľa viac!

Jednou z nich je Kingdom Come Deliverance, hra, ktorá samotná stojí na Steame okolo 35€. Okrem toho je pripravená aj zaujímavý titul Surviving Mars. Samozrejme, ešte sa okrem týchto dvoch dočkáme ďalších približne 6 hier.

Čo sme mohli dostať od Humble Bundle posledné mesiace?

Hovoriť budem samozrejme o tých najväčších peckách, preto nesmiem vynechať hry ako Hellblade: Senua’s Sacrifice, Call of Duty: Black Ops 4 alebo Assassin’s Creed Origin. A čo viac, každým mesiacom sú ponúkané hry lepšie a lepšie!

Toto nie sú jediné ponúkané zľavy

Mesačné predplatné nie je jediná akcia od Humble Bundle, ktorá je k dispozícii. Určite sa oplatí pravidelne sledovať túto stránku, keďže raz za čas ponúkne nejakú zaujímavú, aj drahšiu hru – zadarmo. Momentálne je dostupných ďalších 5 akcií, kde za pár eur nakúpite hry aj s desaťkrát väčšou hodnotou-.

hry v zľave
Zdroj: support.humblebundle.com

Ak nie ste zrovna fanúšikom špeciálnych akcií, stránka ponúka aj klasický obchod, kde sa predávajú kľúče do hier. Avšak, nie je úplne klasický. Taktiež v ňom nájdete skvelé zľavy a hry kúpite až s 80% zľavou.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vyskúšali ste niekedy Humble Bundle? Predplatili ste si už niektorý z mesiacov? Ak áno, dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: humblebundle.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -