Sedem výborných hier, ktoré si teraz môžete stiahnuť úplne zadarmo

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Hry zadarmo sa neodmietajú

September sa nesie v znamení hier zadarmo. Teraz sa môžete tešiť až na 7 titulov, ktoré sú dostupné úplne zadarmo. Na ich bezplatné stiahnutie vám stačia dve aplikácie – Epic Games Launcher a nový Rockstar Games Launcher.

Na Epic Games Launcher nájdete dve Batman trilógie, presnejšie Arkham trilogy a LEGO trilogy. Úplne zadarmo tak môžete získať hry Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham CityBatman: Arkham Knight, Lego Batman: The Videogame, Lego Batman 2: DC Super Heroes a Lego Batman 3: Beyond Gotham.

Rockstar Games Launcher
Zdroj: arstechnica.com

Siedmu bezplatnú hru nájdete na Rockstar Games Launcher, čo je novým klientom na hry od spoločnosti Rockstar Games. Hráčov lákajú na stiahnutie hrou Grand Theft Auto: San Andreas, ktorú si môžete pridať do knižnice.

Batman hry budú zadarmo dostupné do 26. septembra, zatiaľ čo stiahnutie digitálnej kópie ‚San Andreas‘ je tiež časovo obmedzené.

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -