Sedem výborných hier, ktoré si teraz môžete stiahnuť úplne zadarmo

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Hry zadarmo sa neodmietajú

September sa nesie v znamení hier zadarmo. Teraz sa môžete tešiť až na 7 titulov, ktoré sú dostupné úplne zadarmo. Na ich bezplatné stiahnutie vám stačia dve aplikácie – Epic Games Launcher a nový Rockstar Games Launcher.

Na Epic Games Launcher nájdete dve Batman trilógie, presnejšie Arkham trilogy a LEGO trilogy. Úplne zadarmo tak môžete získať hry Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham CityBatman: Arkham Knight, Lego Batman: The Videogame, Lego Batman 2: DC Super Heroes a Lego Batman 3: Beyond Gotham.

Rockstar Games Launcher
Zdroj: arstechnica.com

Siedmu bezplatnú hru nájdete na Rockstar Games Launcher, čo je novým klientom na hry od spoločnosti Rockstar Games. Hráčov lákajú na stiahnutie hrou Grand Theft Auto: San Andreas, ktorú si môžete pridať do knižnice.

Batman hry budú zadarmo dostupné do 26. septembra, zatiaľ čo stiahnutie digitálnej kópie ‚San Andreas‘ je tiež časovo obmedzené.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -