Huawei spustil súťaž InFocus Awards – vyhrajte až 10 000 €!

Nenechajte si ujsť

Huawei súťaž InFocus Awards – zapojte sa so svojou fotkou a získajte hodnotné ceny ako 10 000 €, Huawei Matebook 13, poukážku od Trip Advisor v hodnote $250 a pod. Do súťaže sa môžu zapojiť profesionálni fotografi aj amatéri. Medzinárodná súťaž sa odohráva v 24 krajinách naraz, tak ukážte aj vy, že dokážete poraziť konkurenciu niekoľko tisíc fotografov.

Trump huawei
Zdroj: shacknews.com

Huawei súťaž InFocus Awards

Súťaž od Huawei obsahuje 6 kategórií, pričom víťaz každej kategórie vyhráva hodnotné ceny. Pamätajte však na to, že jednu snímku nemôžete zaradiť do viacerých kategórií.

  • Faces – experimentovanie s identitou a silou portrétovej fotografie;
  • #Emotional Tag – vyjadrenie okamžitých emócii skrz fotografiu;
  • Hello, Life! – zdieľanie emócií a inšpirácia v každodenných situáciách;
  • Going the Distance – objavovanie nových miest a nových zážitkov s využitím funkcií mobilného fotoaparátu, napríklad teleobjektívu, super širokého snímača alebo makro fotografie;
  • Storyboard – vyjadrenie príbehu v deviatich snímkach, mriežke fotiek, ktorá rozvíja zmysluplný a pútavý príbeh;
  • Life Now – príbeh zaznamenaný v menej ako 30 sekundách.
InFocus Awards
Ilustračné foto; Zdroj: unsplash.com

Zapojte sa a hlasujte

Ak sa nerozhodnete súťažiť, stále sa dá hlasovať za najlepšie fotografie/videá. Zahlasovať môžete na hlavnej stránke súťaže  až do 18. augusta. Taktiež môžete vaše obľúbené snímky zdieľať na Facebooku a tak podporiť seba alebo svojho kamaráta. Hlasovať za jednu určitú fotku môžete raz za 24 hodín.

Zapojiť sa môžete na stránke InFocus Awards, kde v pravom hornom rohu nájdete možnosť prihlásiť sa. Avšak odporúčame si pred prihlásením prečítať FAQ. Nezabúdajte aj na to, že do InFocus Awards sa môžu zapojiť len snímky nasnímané na zariadeniach Huawei.

Prihlásiť sa môžete do 11. augusta, avšak čím skôr, tým lepšie, keďže si potrebujete nahnať čo najviac hlasov na fotku alebo video, aby ste mali šancu vyhrať v súťaži diváckeho hlasovania.

InFocus Awards
Zdroj: reuters.com

O čo sa hrá?

Výhry sú samozrejme veľmi lákavé, víťaz hlavnej ceny (Grand Prix), na ktorú nepotrebujete hlasy, keďže ju vyhlasuje odborná porota, si odnesie: Huawei Matebook 13, Watch GT, 10 000 €, poukážku od TripAdvisor v hodnote 250 $ a uverejnenie fotografie po dobu jedného týždňa na domovskej stránke TripAdvisor vo viac ako 10 krajinách.

  • Víťazi 1. miest v určených kategóriach: Huawei Matebook 13, Watch GT, Huawei P30 Pro, 2 000 € a poukážku od TripAdvisor v hodnote 250 $.
  • Víťazi 2. miest v určených kategóriach: Huawei P30 Pro
  • Víťazi 3. miest v určených kategóriach: Huawei P30
  • Víťaz diváckeho hlasovania: Huawei P30 Pro a Watch GT.
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, zapojíte sa? Taktiež nezabudnite tento článok zdieľať so svojim nádejným kamarátom-fotografom!

Zdroj: huawei.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -