Vypočujte si oficiálnu pieseň k filmu Wonder Woman od speváčky Sia! No a spolu s ňou aj prvú ukážku zo soundtracku!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Hudba Wonder Woman dokazuje, že DC v nej bude vždy lepšie oproti komiksovej konkurencii!

Wonder Woman nám už klope na dvere. Možno je tomu ťažko uveriť, no už o týždeň sa staneme svedkami prvého komiksového filmu s hlavnou hrdinkou! Marketing teda končí a to znamená, že sa začínajú objavovať oficiálne veci z filmu. Čiže klipy, alebo v tomto prípade hudba z filmu. Tú tentokrát nerobil Hans Zimmer ani Junkie XL, ale Rupert Gregson-Williams. Na soundtracku však okrem jeho hudby nájdeme aj oficiálnu pieseň pre film, ktorú naspievala speváčka Sia! Hudba Wonder Woman teda poteší úplne každého!

Pravdepodobne to však znamená, že DC začalo novú tradíciu. Vyzerá to totiž tak, že odteraz budeme v každom DC filme počuť originálnu pieseň. Pri Suicide Squad to bolo Heathens od skupiny Twenty One Pilots. Teraz to je pieseň To Be Human od známej (aj filmovej) speváčky Sia. Túto pieseň si teda v kine vychutnáme pri záverečných titulkoch, podobne ako pri Suicide Squad. Ak sa vám však už nechce čakať, môžete si ju vypočuť tu:

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=T84LqClui9A]

No a k hudbe od Ruperta Gregsona-Williamsa už môžeme povedať len toľko, že DC opäť nesklamalo. Ak sa spýtate hocijakého komiksového fanúšika, ktoré komiksové filmy majú lepšiu hudbu, odpoveď bude DC. Ako jeden z nich mám už celý tento soundtrack napočúvaný, a podľa môjho názoru má možno iba jedinú chybu. Tou je, že Williams nevytvoril svoju vlastnú Wonder Woman theme, ale niekedy využíva práve Zimmerovu z filmu Batman vs. Superman. Okrem tohto je však hudba k tomuto filmu vynikajúca, a už sa neviem dočkať, kedy ju budem počuť vo filme. Malú ukážku z neho oficiálne vydalo štúdio, takže ma určite zaujíma aj váš názor. Vidíme sa v kinách, už o týždeň!

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=zjCmY2AaDfg]

Čo vravíte na oficiálnu pieseň To Be Human, ktorú naspievala Sia? Páči sa vám aj originálna hudba od Ruperta Gregsona-Williamsa? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -