Posadnutý mysľou. Hugh Jackman musí v traileri sci-fi filmu Reminiscence vyriešiť záhadný prípad

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Filmové štúdio Warner Bros. zverejnilo prvý oficiálny trailer k nadchádzajúcemu filmu Reminiscence, v hlavnej úlohe so skvelým Hughom Jackmanom (Logan).

Dlho pripravovaný projekt pochádza od Lisy Joyovej (Westworld), ktorá okrem réžie napísala aj scenár. Príbeh ťa zavedie do hĺbky mysle, v ktorej navštívime staré spomienky. Najnovší sci-fi triler doslovne srší tajomnou atmosférou, o čom ťa jednoducho presvedčí aj ukážka nižšie. Premiéra v slovenských kinách je naplánovaná na 26. augusta 2021. V tom istom čase sa film ukáže aj na HBO Max po dobu 30 dní.

Prvý trailer k filmu Reminiscence:

Čo by si urobil, keby si bol schopný vrátiť sa v čase a znovu navštíviť prežité spomienky, najmä ak nie je tvoja súčasnosť ani zďaleka ideálna? Takouto istou otázkou sa zaoberá aj Reminiscence, v ktorom sa z nevinnej zvedavosti stane mätúca posadnutosť.

Súkromný vyšetrovateľ Nick Bannister (Hugh Jackman) bude musieť vyšetriť veľmi zvláštny prípad záhadnej ženy menom Mae a prežiť s ňou naozaj veľa intenzívnych momentov, či už psychických alebo fyzických. No aj cez všetky varovania, odhaliť o nej skutočnú pravdu sa stane jeho jediným vykúpením.

Okrem Jackmana vo filme účinkujú aj herci zo seriálu Westworld, s ktorými režisérka spolupracovala už v minulosti – Thandiwe Newton a Angela Sarafyan. Nechýbajú ani Rebecca Ferguson, Daniel Wu, Cliff Curtis, Nico Parker, Natalie Martinez, Marina de Tavira, Mojean Aria a Brett Cullen.

Reminiscence trailer
Zdroj: geekycraze.com

Oficiálny synopsa:

„Nick Bannister (Hugh Jackman), súkromný vyšetrovateľ mysle, pomáha svojim klientom preniesť sa cez temnotu minulých zážitkov a podarí sa mu získať prístup k strateným spomienkam. Žije sám na okraji potopeného pobrežia v Miami a jeho kritická životná situácia sa začne meniť, keď si pod svoje krídla zoberie novú klientku Mae (Rebecca Ferguson). Z jednoduchej záležitosti stratených a nájdených ľudí sa stáva nebezpečná posadnutosť. Keď Bannister začne bojovať za pravdu o jej zmiznutí, odhaľuje násilné sprisahanie a nakoniec si musí odpovedať na otázku: Ako dlho by ste sa držali tých, ktorých máte skutočne radi?“

Čo hovoríš na nový trailer k sci-fi trileru Reminiscence, ktorý na seba láka tajomnými prvkami? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -