Hugh Jackman sa ešte raz ukáže ako Wolverine! Dočká sa svojho boja s Hulkom v MCU!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Neuveriteľné sa stalo pravdivým, sen sa stáva realitou. Po obrovskom úspechu Logana, ako peňažnom, tak aj po kritickej stránke, Hollywood nikdy nemá dosť. Rovnako ako my! Pred nedávnom kolovala po internete správa, v ktorej Hugh Jackman prehlásil, že by rolu Wolverina zopakoval. To však iba v tom prípade, aj by sa Wolverine dostal do MCU, rovnako ako Spider-Man. Toto prehlásenie môžete nájsť napríklad na filmovom portále Screenrantkde sa tak vyjadril v rozhovore. Dnešným dňom je nám však jasné, že sa naplnili všetky sny fanúšikov Marvelu a celkovo komiksov. DC a Warner Bros. budú mať čo robiť, aby tomuto siahali aspoň po päty. Hugh Jackman sa posledný krát vráti ako Wolverine.

V novom filme si zmeria sily s Hulkom

Najväčším snom fanúšikov bolo určite vidieť súboj dvoch titánov Marvelu. Wolverina a Hulka. Otvárajte šampanské, naše sny sa splnia. Podľa informácii však pôjde o film, ktorý nenaruší ani jedno univerzum a životy postáv v nich. Uvidíme niečo ako alternatívny vesmír, v ktorom sa tieto dve postavy pobijú. Hugh túto rolu odsúhlasil po tom, čo mu bol dodaný scenár, ktorý ho ohúril. Jediné čo si od filmu praje je to, aby bol stále Logan koncom Wolverina, a tento film bude len niečo ako doplnok alebo to, čo chcel každý vidieť. Súboj Hulka a Wolverina je predsa legendárny a bola by škoda, keby sa nedostal na strieborné plátna.

Logan
Old Man Logan vs Hulk, Zdroj: pinterest.com

Čo o filme zatiaľ vieme?

Samozrejme, veľa toho nieje. Dokonca nepoznáme ani samotné meno filmu. Avšak, ako skoro každý film, má svoje “krycie meno” na natáčanie. To znie The Beasts. Popravde sa ani nečudujeme, predsa Wolvie aj Hulk sú poriadne zvieratá. Taktiež netušíme, aké iné Marvel postavy sa vo filme ukážu. Splieta sa však Hawkeye, ktorý by mal byť v spore nestranný a celý by ho mal ukončiť. Otázne je, či si Hulka zahrá Mark Ruffalo. Je dosť možné, že pre Hulka už uvidíme tretieho herca.

Máme pre vás však aj jednu horšiu správu. Wolverinového typického žltého obleku sa opäť nedočkáme. Podľa Hugha by to vyzeralo dosť smiešne, a tak sa dočkáme znova starého Logana. Rovnako bude aj na tom Hulk, ktorý bude starnúť, pomaly bude prichádzať o rozum a Bruce Banner bude mať naozaj malú nadvládu nad Hulkom. Uvidíme teda niečo ako Old Man Logan vs Hulk.

Obleku z potitulkovej scény Wolverina sa teda nedočkáme
Obleku z potitulkovej scény Wolverina sa teda nedočkáme, Zdroj: moviepilot.com

Fanúšikovia po celom svete majú jasno, vo filme by radi videli aj Hulkovho syna Skaara alebo Wolverinovho syna Dakena. Predsa, keď už, tak už. Filmu by cudzí nemal byť ani R-rating plný krvi, Loganovi to predsa slávu prinieslo. Meno režiséra, scenáristu a ani skladateľa soundtracku žiaľ ešte nepoznáme. Film by sa mal začať natáčať až po skončení natáčania Avengers: Infinity War, a to nám napovedá, že Hulka by si mal zahrať naozaj Mark Ruffalo. Dátum premiéry by mal byť 1. apríla 2020, čo je presne o 3 roky. Počkať, dnes je 1. apríl? Tak to musí byť určite vtip, haha!

Tohto súboja by sme sa však určite chceli niekedy dočkať, aj keď s Hughom to už nebude..

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah