Hugh Jackman sa ukáže ako Wolverine ešte raz vo filme Deadpool 3! V novom videu to prezradil spolu s Reynoldsom

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Hugh Jackman ako Wolverine vo filme Deadpool 3

Fanúšikovia už prestali dúfať, no sen sa nakoniec stal skutočnosťou. Hugh Jackman, ktorý roky hral legendárnu postavu menom Wolverine, si ju zahrá znova, tentokrát vo filme Deadpool 3. A to aj napriek tomu, že pazúry zavesil na klinec v roku 2017 a tvrdil, že si úlohu už nezopakuje. Jeho dobrý kamarát Ryan Reynolds ho však zrejme presvedčil, aby sa ešte raz vrátil.

Reynolds totiž už niekoľko rokov hrá Wada Wilsona/Deadpoola, milovaného anti-hrdinu s dvoma sólovkami, ktorý rád búra štvrtú stenu. Jeho prvé dva filmy boli naozaj obľúbené kritikmi aj divákmi pre svoju originálnosť, no vždy im chýbala jedna vec – Wolverine. A v tretej časti dostaneme aj jeho. Okrem tejto novinky sme sa však dozvedeli aj dátum premiéry filmu.

Herci to prezradili v krátkom videu

Okrem toho, že pôjde o tretiu sólovku červeného avokáda, pôjde aj o prvý film s Deadpoolom, ktorý už bude patriť do MCU. Bude tak aj prvým filmom v MCU, ktorého hlavná postava je mutantom. Je ale dosť možné, že práve v tomto filme Deadpool bude ešte len cestovať do MCU, keďže sa už dlhšie hovorí o tom, že si tu už Wolverina zahrá iný herec, nie Jackman.

Na Wolverina sme už ale mali niekoľko narážok a easter eggov v MCU. Naposledy to bolo veľmi nedávno v práve vychádzajúcom seriáli She-Hulk: Attorney at Law. Odkaz bol v jednej scéne, v ktorej internetový článok hovoril o mužovi s pazúrmi, ktorý sa pobil v bare (typický Logan, samozrejme). Viac o tomto odkaze na obľúbeného mutanta sa viete dočítať v tomto článku.

Deadpool 3
Zdroj: marvel.com

Ako keby ale nestačilo, že sme dostali takéto skvelé potvrdenie, s novým videom vyšiel aj dátum vydania tretej sólovky. Dočkáme sa jej už za dva roky, čo je naozaj skvelé vzhľadom na to, že Reynolds vo videu tvrdí, že ešte nemajú nič. V každom prípade, my sa tešíme aspoň na toho Wolverina, ktorého spolu s Deadpoolom uvidíme v jeho novom filme v kinách už 6. septembra 2024.

Čo hovoríte na tieto novinky? Tešíte sa na duo Jackman a Reynolds v ich najviac ikonických úlohách?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -