FilmyOdporúčame

Prečo si Hulk a Thanos nedali vo filme Avengers: Endgame odvetný súboj?

Ako už určite viete, Hulk z právneho hľadiska nemôže dostať v Marvel Cinematic Universe svoj vlastný film. Práva naň totižto stále vlastní štúdio Universal Pictures, takže sme sa jeho sólového filmu naposledy dočkali v roku 2008 – Neuveriteľný Hulk. Disney potvrdilo, že distribuujú všetky filmy, ktoré produkoval Marvel, teda až na Neuveriteľného Hulka, ktorý je distribuovaný štúdiom Universal Pictures.

Táto postava sa teda dočkala vlastnej pomyselnej trilógie vo filmoch Thor: Ragnarok, Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame. Ako vedľajšia postava totiž vystupovať môže, takže to vyriešili takto. No a pokiaľ si dobre pamätáte, tak si to Hulk na začiatku filmu Infinity War rozdal s Thanosom v boji telo na telo.

Hulk vo filme Avengers: Infinity War

Zdroj: collider.com

Prečo si Hulk a Thanos nedali odvetu?

Po zbytok filmu potom Hulk trucoval, nechcel vyliezť von a nechal Bruca Bannera napospas osudu. V Endgame sme ich dvoch videli v akejsi symbióze, ktorú nazývame Professor Hulk. Ten má silu Hulka a rozum Bruca Bannera, takže si zobral to najlepšie z každého.

Prečo si teda s Thanosom nedali odvetu, na ktorú čakal takmer každý fanúšik? Na túto otázku nám odpovedal scenárista Stephen McFeely v bonusoch digitálnej verzie filmu Avengers: Endgame. Bál sa Hulk toho, že opäť dostane poriadnu bitku a bude zas a raz zahanbený?

Hulk a Thanos

Zdroj: youtube.com

“Viem, že veľa ľudí hovorilo, že sa nevedia dočkať [Hulkovej a Thanosovej] odvety. Nuž, to by dávalo zmysel, pokiaľ by sa nestal múdrym Hulkom. Teraz je niekým úplne iným a nie je to to, čo ho ženie vpred. Takže sme si nikdy nepovedali, že ‘Ó, on má teraz na Thanosa naozaj zálusk’.”

Zároveň to dáva naozaj veľký zmysel. Vo finálnom súboji filmu Endgame sme si predsa mohli všimnúť, že si Hulk drží od Thanosa poriadny odstup. V tom čase by aj tak mohol bojovať iba jednou rukou, čo by tam určite zahralo rolu.

Chceli ste, aby si Hulk a Thanos dali odvtetu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: cinemablend.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Filmy

  Avatar a séria Avengers sa vracajú do kín. Dokážu zachrániť kiná v Číne?

  Pridaj komentár