Filmy

Aký problém mal Hulk vo filme Avengers: Infinity War?

Aký problém mal Hulk vo filme Avengers: Infinity War?

Najprv si dajme už našu starú básničku. V tomto článku sa nachádzajú spoilery k filmu Avengers: Infinity War! Ak ste ho teda ešte nestihli vidieť a nechcete mať film vyspoilerovaný, zavrite tento článok a vráťte sa k nemu neskôr. Dobre, máme to za sebou. Takže, Hulk. Toto zelené monštrum sa stalo asi najväčším prekvapením celkového filmu. Prečo? Nuž, Hulk tam bol ledva 3 minúty. Vo filme sme si užili len Brucea Bannera. Teraz nasleduje otázka prečo.

Tú pekne zodpovedali režiséri Russovci, ktorí momentálne chodia po svete a podrobne o filme diskutujú. Na otázku, prečo sa teda Hulk nechcel vo filme premeniť teda odpovedali takto:

“Myslím, že diváci si to odôvodnili tak, že sa Hulk bál. No a to nie je… teda, neviem, či sa Hulk vlastne niekedy… vo svojom živote už jednoducho nakladačku dostal a Hulk miluje skvelý boj. Jeho reakcia v našom filme bola ale odpoveď na veci, ktoré začali na jeho ceste v Ragnaroku. Títo dvaja (Bruce a Hulk) sú v neustálom konflikte medzi sebou nad tým, kto prevezme kontrolu. No a myslím, že to čo tu chcel Hulk povedať bolo to, že Banner ho chce využívať iba na boj. Myslím teda, že už má dosť neustáleho zachraňovania Bannerovho zadku.”

Hulk vo filme Avengers: Infinity War

Hulk vo filme Avengers: Infinity War; Zdroj: collider.com

Hulkov príbeh pokračuje

Tento komentár je teda nesmierne dôležitý na pochopenie Hulkovho príbehu, pretože úprimne, aj my sme si mysleli, že sa proste bál. Ísť však až takto do Hulkovej postavy sme si pri jeho scénach v Infinity War vôbec nepredstavovali. Ide teda o jasnú ukážku toho, čo nám prezident Marvelu, Kevin Feige a predstaviteľ Hulka, Mark Ruffalo vravia už dlhšiu dobu.

Keďže nemajú práva na vytvorenie vlastného filmu s Hulkom (tie vlastní štúdio Universal) rozhodli sa rozpovedať vlastný Hulkov príbeh v troch nasledujúcich filmoch, teda Ragnarok-Infinity War-Avengers 4. Avengers 4 teda bude musieť celý tento spor vyriešiť a po tejto odpovedi sa toho už určite nevieme dočkať. Predsa len, boj medzi Bruceom a Hulkom, to je niečo, čo asi každý chceme s jeho postavou vidieť, no a zároveň to patrí k hlavnej veci, prečo tohto vedca a zelené monštrum vlastne milujeme.

Aj vy ste si mysleli, že sa Hulk iba bál? Tešíte sa na vyvrcholenie ich sporu? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Prinášame vám rebríček tých najlepších MCU filmov. Je medzi nimi váš obľúbenec?

  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Pridaj komentár