Tento herec chce v MCU vidieť súboj Hulk vs. Wolverine na veľkom plátne

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zelený obor Hulk si toho v Marvel Cinematic Universe prežil naozaj mnoho. Jeho príbeh sa začal vo filme Neuveriteľný Hulk (2008), kde doktora Bruca Bannera ešte stvárňoval herec Edward Norton. Toho neskôr vymenil fanúšikmi obľúbený Mark Ruffalo, ktorý túto postavu sprevádza až dodnes.

Kvôli právam štúdia Universal Pictures síce nemôže dostať svoj samostatný film, no jeho príbeh bol krásne vyrozprávaný počas Thor: Ragnarok, Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame. Najnovšie sme spoznali tzv. Professora Hulka, ktorý je spojením inteligencie Bruca Bannera a sily Hulka. To znamená, že od každého má to najlepšie z nich.

Logan
Zdroj: pinterest.com

Kto chce vidieť súboj Hulk vs. Wolverine?

Herca Marka Ruffala nedávno vyspovedal portál na ComicBook na Comic-Cone v Tokyu, kde sa ho spýtali na budúcnosť Hulka v MCU. Odpovedal, že by rád videl súboj medzi Hulkom a Wolverinom.

„Hulk vs. Wolverine. To by som si rád pozrel.“

Toto nie je prvýkrát, čo Ruffalo vyjadril jeho záujem o stretnutie týchto dvoch postáv. Minulý rok prezradil, že práve Wolverine je tou postavou, ktorú chce najviac vidieť interagovať s Hulkom. Vtedy to myslel priamo na herca Hugha Jackmana, no tentokrát nespomenul žiadneho špecifického herca.

„Myslím si, že by išlo o naozaj skvelú kombináciu.“

Nuž, vidieť súboj Hulk vs. Wolverine na striebornom plátne je snom hádam každého fanúšika. V komiksoch sme toto stretnutie videli hneď niekoľkokrát a dokonca existuje aj samostatná séria s názvom Ultimate Wolverine vs. Hulk. V nej Nick Fury najme Wolverina, aby sa postaral o Hulka po tom, čo spôsobí masovú deštrukciu.

Práva na postavu Wolverina a ostatné charaktery od štúdia Fox aktuálne vlastní Disney, takže ich spoločný súboj s Hulkom je viac ako reálny. Len si musíme počkať na nové obsadenie, keďže herec Hugh Jackman už navždy povesil jeho drápy na klinec.

Myslíte si, že niekedy uvidíme súboj Hulk vs. Wolverine? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -