Uvidíme v seriáli She-Hulk Hulkovho syna z planéty Sakaar? Nové zvesti tomu nasvedčujú

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Hulkov syn v seriáli She-Hulk

Hulkova rodina sa rozrastie. Už je to nejaký čas, čo vieme o pripravovanom seriáli She-Hulk. Ten sa zameria na sesternicu Bruca Bannera, Jennifer Walters, ktorá minimálne v komiksoch po transfúzii krvi od bratranca dostala aj jeho schopnosti Hulka. Zdá sa teda, že mať takéto schopnosti je akýsi rodinný biznis, pretože do tejto rodiny sa v seriáli She-Hulk pridá aj Hulkov syn.

Seriál zameraný na mladú právničku so superschopnosťami Hulka je definovaný ako právnický komediálny seriál pozostávajúci z desiatich epizód. Jedna časť by mala trvať približne pol hodinu. O réžiu seriálu sa postará dvojica Kat Coiro a Anu Valia. Seriál sa momentálne natáča a je isté, že na natáčaní je okrem Tatiany Maslany (She-Hulk) aj herec Mark Ruffalo (Hulk).

Ten by sa mal v seriáli opäť ukázať ako Smart Hulk, teda tak, ako sme ho videli naposledy. Potvrdený je aj návrat herca Tima Rotha a postavy Abomination, ktorého sme naposledy videli vo filme Neuveriteľný Hulk. Budeme mať teda minimálne tri Hulkoidné postavy. Herecké obsadenie ďalej dopĺňajú herečky Ginger Gonzaga, Renée Elise Goldsberry a Jameela Jamil, ktorá si zahrá hlavnú záporáčku Titaniu.

Kto je Skaar?

Podľa slov portálu The Direct by sa však v seriáli mala ukázať ešte jedna Hulkoidná postava zvaná Skaar. Ide o postavu známu už z komiksov, pričom prvýkrát sa ukázal v komiksovom príbehu Planet Hulk. Skaar je syn Hulka a Caiery the Oldstrong, a narodil sa na planéte Sakaar. Po istom čase bol vyhostený z planéty svojou matkou a tak sa rozhodol odísť na Zem, kde vyhľadal svojho otca.

Hulk a Skaar
Hulk a Skaar; Zdroj: aiptcomics.com

Skaar mal na Hulka ťažké srdce a rozhodol sa ho zabiť. Teoreticky mal na to aj predispozície, pretože mal podobné schopnosti ako jeho otec Hulk. Našťastie sa mu to ale nepodarilo a nakoniec sa spolu uzmierili a vybudovali si medzi sebou dobrý vzťah otca a syna. Skaarovo ukázanie sa v MCU zatiaľ nebolo ale oficiálne potvrdené štúdiom Marvel alebo Disney, no dávalo by zmysel.

Prečo by mohol byť Hulkov syn Skaar v seriáli She-Hulk?

Hulk v MCU strávil zhruba tri roky pozemského času na planéte Sakaar, pričom Bruce Banner si z tohto obdobia nič nepamätá. Nebolo by preto prekvapením, ak by za tento čas Hulk stihol splodiť syna a nikto by o tom nevedel, dokonca ani samotný Bruce. Keď vezmeme do úvahy to, že čas na planéte Sakaar plynie inak, tak by mohol byť Skaar v seriáli She-Hulk už dokonca tínedžer alebo mladý dospelý.

She-Hulk, Hulk, Skaar
Zdroj: vervetimes.com

K tomu ešte medzi udalosťami Avengers: Vek Ultrona, po ktorých Hulk prišiel na Sakaar, a seriálom She-Hulk, ktorý bude niekedy po udalostiach Avengers: Endgame, ubehne zhruba osem rokov, čo je taktiež veľa času. Keďže seriál má byť komédiou, tvorcovia by tam vedeli dať vtipy na štýl Hulka prosiaceho o pomoc právničku She-Hulk, aby nemusel platiť alimenty a podobne. To by seriálu určite pomohlo.

Bude mať konečne vlastnú rodinu aj Hulk/Bruce Banner?

V tomto seriáli by Hulkov príbeh mohol naďalej pokračovať a Bruce by konečne mal rodinu, o ktorej tvrdil, že ju mať nemôže kvôli Hulkovi. Teraz by to šlo a takým spôsobom by mohla byť vyrozprávaná ďalšia kapitola Hulkovho života bez toho, aby musel byť urobený sólový film. Práva na samostatný film o Hulkovi totiž nevlastní Marvel, ale Paramount. Preto príbeh Bruca Bannera rozprávajú už len cez filmy iných postáv, alebo cez tímovky.

Hulk bol v Avengers: Infinity War
Zdroj: inverse.com, reddit.com

Skaar by dokonca mohol ako syn hrdinu potom doplniť aj mladý tím superhrdinov Young Avengers, ktorý je známy z komiksov. V MCU sa ešte nesformoval, no väčšinu členov sa nám už samostatne v niektorých projektoch predstavilo. Hulka/Bruce Bannera v pozícii otca by bolo určite zaujímavé pozorovať a či to naozaj uvidíme sa dozvieme v roku 2022, kedy má seriál She-Hulk vyjsť.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Myslíte, že uvidíme Skaara v pripravovanom seriáli She-Hulk? Chceli by ste vidieť Hulka v novej pozícii otca? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -