Hra Hunt: Showdown sa dočkala novej aktualizácie. Čo všetko prináša?

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

Prichádza aktualizácia 1.3

Westernovej survival akcii Hunt: Showdown, ktorá ponúka špičkový audiovizuálny zážitok a výbornú hrateľnosť, sme sa nie až tak dávno podrobne venovali v rámci recenzie. Štúdio Crytek, ktoré sa postaralo o vydanie i vývoj first person akcie, prišlo v predchádzajúcich dňoch s updatom.

Ten prináša hneď niekoľko zaujímavých noviniek a originálnych prvkov, ktoré síce diametrálne nemenia hrateľnosť, skôr pridávajú unikátne súčasti.

Je možné, že vďaka nim sa do stále populárnejšieho titulu pridajú noví hráči a navrátia sa starí veteráni, ktorí mali pocit, že už vo westernovej akcii získali úplne všetko.

Do Hunt: Showdown pribudli protivníci, zbrane i postavy 

Azda najviditeľnejšou inováciou je nová časť dňa, presnejšie ide o západ slnka. Doposiaľ sme sa počas nebezpečných lovov mohli stretnúť iba s nocou, prípadne jasným dňom. Po oranžovo-žltých poliach sa navyše skúsenejší hráči budú môcť prechádzať v koži takzvaného Rednecka, ktorý je novo pridanou legendárnou postavou.

Jemu a ďalším spoločníkom v zbrani znepríjemní cestovanie po rozpadnutej krajine doposiaľ nevidený protivník. Je to doktor s jedovatou pílkou, ktorej sa chcete vyhnúť ako čert krížu, pretože vás veľmi rýchlo môže zahubiť. Ak by sa vám tohto netvora náhodou podarilo zabiť, tematicky získate lekárničku, ktorá vám prípadne stratené životy vráti.

Hunt: Showdown
Zdroj: wall.alphacoders.com

A aby toho nebolo málo, v zabíjaní vám na základe aktualizácie 1.3 pomôžu unikátne pušky, revolvery, dokonca i vybavenie, ktoré využijete proti nepriateľským hráčskym skupinám. Do dynamických prestreliek by pridané predmety mohli vniesť ešte väčší prvok taktizovania a vzájomnej kooperácie.

Nechýbajú však ani schopnosti, kde bezkonkurenčne najzaujímavejšie pôsobí znalosť rýchleho strieľania z pušky Winchester, ktorú fanúšikovia westernov Sergia Leoneho alebo filmových pištoľníkov ako LinMcAdam alebo Rooster Cogburn, veľmi dobre poznajú. Záverom môžeme dodať, že ak chcete poznať podrobné inovácie a všetky pridané novinky, stačí si prezrieť video priložené vyššie.

Čo si myslíte o pridaných funkciách a novinkách? Tešíte sa na nové schopnosti, prípadne vás westernové Hunt: Showdown nejak neberie? Pokojne nám dajte vedieť prostredníctvom komentárovej sekcie. 

Zdroj: YouTube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -