Hviezdne combo a jedna kocka | Jumanji 2

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

red nejakým časom sme sa dozvedeli, že by sa mal konať úplný reštart nezabudnuteľnej klasiky Jumanji. Naše predstavy sa v tejto chvíle rozplynú. Potvrdil to sám Dwayne Johnson vo svojom Instagram profile, kde nás uviedol na tú správnu vlnu. Nekoná sa žiadny „reboot“, no ved prečítajte si to, čo povedal samotný herec.

„Od teraz za dva týždne budem zo svojimi priateľmi Kevinom Hartom a Jackom Blackom a budeme mať tú česť predstaviť Vám novú generáciu neuveriteľného sveta Jumanji. (nebude sa konať žiadny reštart, ale pokračovanie úžasného Jumanji príbehu.“

Dwayne nám všetkým otvoril oči a všetci sa môžeme tešiť na dávku dobrodružstva, ktorá by nám mala pripomenúť starú klasiku. Ako to teda bude s dejom? Píše sa rok 1995, v ktorom sme mali možnosť vidieť magickú hru, ktorá zmenila život dvom deťom. Myslite ste si, že sa hra skončila? Ste na veľkom omyle. Na scénu sa dostáva nová sada hrdinov, ktorí opäť prebudia silu hry Jumanji. Tajomný svet tejto doskovej hry ich pohltil natoľko, že o tom proste museli spraviť pokračovanie.

Jack Black, Kevin Hart. Dvaja komedianti, ktorý nás dokázali rozosmiať v nejednom filme. Pamätáte si na film Krotitelia duchov? Tento rok k nám prišlo pokračovanie, ktoré sa stalo slabou priemernou komédiou, pri ktorej som miestami zaspával. Dúfam, že v tomto prípade to nebude tak a postavia sa tomu serióznejšie. Na čele s Johnsonom nás nemôže čakať nič iné a teraz si prečítajte celý jeho post, ktorý zverejnil na svojom účte.

View this post on Instagram

Finished strong and on to the next. That's an officially wrap on #FastAndFurious8. Thank you to our director @fgarygray for the vision and execution. Thank you UNIVERSAL for being tremendous partners as always, thank you to all my fellow co-stars for the daily effort and grind. Scott Eastwood you handsome sumbitch! Natalie Emmanuel I have a cold Budweiser ready for you and Tyrese Gibson you still have the biggest smile and forehead I've ever seen.😂 And a huge THANK YOU to our hard working production crew – the backbone of our business. Your kind words meant a lot to me last night – thank you! In the end, we all rallied, as great teams do, kicked ass and will deliver an amazing movie to the world. Proud of our entire FAST FAMILY. And now in two weeks I'll reunite with ol' friends Kevin Hart & Jack Black and we have the honor to introduce a whole new generation to the amazing world of #JUMANJI. *(for the record we are NOT making a reboot, but rather a continuation of the awesome JUMANJI story). It's also crazy to me how much me, Kev and Jack look like triplets when we're together. 👶🏽👶🏻👶🏿. Man this is gonna be FUN. #WheelsUp #ThatsAWrap #FromFastAndFurious #StraightIntoJumanji #BigBrownBaldTattooedMan #DarkChocolateComedicRockStar #BrillaintCrazyCurvyCaucasion #TheseHashtagsAreRidiculous #INeedSleepAndCARBS #ButIWillSettleForTequila

A post shared by therock (@therock) on

Budeme sa Vám snažiť priniesť každú jednu novinku ohľadom pripravovaného pokračovania. Je to už viac ako dve desaťročia, čo sme naposledy navštívili svet, v ktorom o osude každá sekunda. Výroba sa práve začína a kocky boli vhodené! Ako to dopadne sa dozvieme už 28.júla 2017. Zostaňte s nami naladený pre viac informácii.

 

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -