Ktoré hviezdy z MCU si zahrajú v novom Star Wars filme Kevina Feigeho?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Pred pár dňami svet obletela správa, že šéf Marvel Studios Kevin Feige bude prvýkrát v živote pracovať na projekte mimo svetu Marvel. Na producentskom konte síce má neuveriteľných 53 projektov a na ďalších 16 pracuje, no všetky spadajú pod značku Marvel Entertainment. Jeho prvým projektom mimo tohto sveta bude Star Wars film, ktorý bude produkovať pre Lucasfilm.

A ako už určite viete, štúdiá Marvel Studios aj Lucasfilm patria gigantovi Disney. Tento film síce zatiaľ nebol oficiálne predstavený, no teórií ohľadom hereckého obsadenia už existuje mnoho. Najlepšie na tom celom je, že sa títo herci dobrovoľne hlásia o miesto vo filme – a ich mená veľmi dobre poznáte.

Hviezdy z MCU v Star Wars filme?

Prvým dobrovoľníkom je herec Chris Evans, ktorého cesta v Marvel Cinematic Universe už bohužiaľ skončila. Portál Collider zverejnil na svoj Twitter jasnú otázku – „Ktorú hviezdu z MCU by ste chceli vidieť v Star Wars filme?Captain America na to jednoducho odpovedal „Ja.

Svoj štít už zavesil na klinec a teraz je pripravený chytiť do rúk svetelný meč. Najbližšie ho uvidíme vo filme Na nože, ktorý má zhodou náhod na starosti režisér Rian Johnson (Star Wars: Poslední Jediovia). To druhé meno je však omnoho pravdepodobnejšie – Brie Larson. Tá je obrovským fanúšikom sveta Star Wars a nebojí sa to dať najavo.

Jej meno sa dokonca spájalo hneď s prvými správami o tom, že Kevin Feige rieši niečo so štúdiom Lucasfilm. Aby toho nebolo málo, terajšia Captain Marvel uverejnila jej fotografiu v Jedi róbe, kde stojí pri robotovi C-3PO. „Povedal niekto Star Wars?!,“ napísala do popisu fotky.

Jej možné obsadenie vo filme dokonca podporuje hneď niekoľko faktov. Za prvé, Brie bola pozvaná na otvorenie Star Wars Galaxy Edge v Disneylande. A za druhé, Kevin Feige chce dostať dôležitého herca z MCU do sveta Star Wars. Benzín do ohňa prilieva aj fakt, že Brie Larson rozprávala o Star Wars za posledné mesiace až príliš často.

Myslíte si, že sa Brie Larson naozaj ukáže ako hlavná hviezda filmu Star Wars od Kevina Feigeho? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -