Aký život mali hviezdy zo sitkomu Priatelia pred tým, než sa stali slávnymi?

Nenechajte si ujsť

Získaj zľavy až 80 % na softvér a Windows 10 Pro už za 7,25 €

Začni rok 2021 s novým originálnym softvérom do tvojho PC. Zľavy až 80% a Windows 10 Pro už za 7,25 € V spolupráci s webom GoDeal24.com ti...

Prvé dojmy zo seriálu WandaVision – Ako na nás zatiaľ pôsobí unikátny sitkom z dielne štúdia Marvel?

Marvel je späť... Štúdio Marvel (pod taktovkou korporácie Disney) pomaly, no isto štartuje novú filmovú fázu, ktorú bude najbližších niekoľko rokov rozširovať. Plánov a podrobných...

WandaVision vysvetlenie: Komu patrí hlas z rádia, kto je mysteriózny včelár a omnoho viac

WandaVision vysvetlenie a teórieVideli sme prvé dve epizódy seriálu WandaVision a síce sa toho nestalo veľa, no vysvetlenie určitých skutočností vám môže pomôcť v...

Chris Evans ešte nepovedal svoje posledné zbohom ako Captain America. Vráti sa v budúcom MCU projekte?

Captain America chystá návrat do MCU Server Deadline exkluzívne informoval o tom, že herec Chris Evans chystá návrat ako Captain America do budúceho MCU projektu....
Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 22 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Hviezdy zo sitkomu Priatelia

Seriál Priatelia preslávil šesticu hercov asi najviac zo všetkých ich hereckých výkonov. Videli sme ich síce aj v iných seriáloch a filmoch, no vždy si ich spojíme práve s týmto sitkomom. Aký život však mali hviezdy zo sitkomu Priatelia pred tým, než sa stali slávnymi?

Courteney Cox

Courteney Cox hrala v reklame na tampóny populárnej značky Tampax. Teraz by sme sa na to pozreli ako na normálnu reklamu. V roku 1985 však práve vďaka tejto reklame ľudia začali otvorenejšie rozprávať o ženskej intímnej hygiene a bol to veľký krok pre spoločnosť. Dokonca práve v tejto reklame zaznelo slovo “menštruácia” prvýkrát v národnej televízii.

Okrem toho pracovala v niekoľkých reklamách a asi dvakrát sa objavila v nejakej epizóde iného seriálu. Jej prvým snom bolo stať sa architektkou. Jej život sa však zvrtol a začala hereckú kariéru. Okrem reklám a zopár epizód dostala aj nejaké role vo filmoch. Filmy však neboli ani zďaleka úspešné. Jej posledný pokus pred Priateľmi bol film Ace Ventura: Pet Detective s Jimom Carreym.

Matt LeBlanc

matt leblanc
Zdroj: tvshowstars.com

Matt LeBlanc natočil mnoho mnoho reklám pred tým, než sa dostal k serióznejšej práci. Točil reklamu na kečup, Coca Colu, 7Up a mnohé ďalšie produkty. Až v roku 1987 sa konečne dostal úlohu v seriáli Ženatý so zaväzkami.

Tak, ako Joey, po strednej škole nešiel na vysokú školu, ale rovno sa presťahoval do New Yorku. Tam začal svoju modelingovú kariéru už keď mal 17 rokov. Pôvodne sa mal stať výrobcom kobercov, keďže celá jeho rodina sa skladá z robotníkov a remeselníkov. On sa však rozhodol skúsiť šťastie vo svetle reflektorov.

Lisa Kudrow

lisa kudrow
Zdroj: 9news.com

Čo iba málokto vie je, že Lisa Kudrow je certifikovaná vedkyňa. Veľa fanúšikov môže táto informácia prekvapiť, keďže v seriáli jej postava Phoebe spochybňuje evolúciu a gravitáciu. Jej životným snom bolo stať sa herečkou. Musela sa však uživiť počas rokov, kedy ešte nebola slávna a iba chodila na castingy.

Jej otec bol neurológ a spoločne napísali prácu a robili výskum zaoberajúci sa migrénou a vplyvom pravej a ľavej hemisféry na ňu. Trvalo im osem rokov len aby zistili, že to nemá žiaden vplyv. Okrem jej hereckej kariéry a vedeckej kariéry začala aj kariéru stand-up komika.

Matthew Perry

matthew perry
Zdroj: newravel.com

Ak máte ešte miesto na ďalšie prekvapenie, prichádza ďalšia veľká bomba. Matthew Perry bol pred jeho hereckou kariérou profesionálny kanadský tenisový hráč! Po tom, ako sa jeho rodina presťahovala do Los Angles, si však uvedomil, že v takom súperivom prostredí nemá až také dobré šance.

Rozhodol sa preto zamerať sa na herectvo. Hral v seriáli Boys will be Boys, Sydney a Home free. Okrem toho hral aj vo filme. Priatelia síce nebola jeho vyvolená šou, my sme veľmi radi, že sa rozhodol dať jej šancu a priniesol nám jedinečného Chandlera.

David Schwimmer

david schwimmer
Zdroj: reddit.com

David Schwimmer šiel od začiatku do hereckej kariéry a bol jedným z najúspešnejších zo všetkých priateľov. Hneď na začiatku kariéry si zahral vo filme A Deadly Silence. Okrem toho sa rýchlo dostal do seriálov LA Law, NYPD Blue a The Wonder Years.

Vďaka týmto predošlým úspechom nikdy nemusel ísť na casting do seriálu Priatelia. Postava Rossa bola napísaná priamo preňho a seriál sa snažil dostať jeho, nie on rolu v ňom.

Jennifer Anniston

jennifer anniston
Zdroj: stylecaster.com

Jennifer Anniston je pravdepodobne považovaná za najúspešnejšiu herečku zo sitkomu. Preto je skoro neuveriteľné, že v minulosti premýšľala nad zahodením hereckej kariéry po tom, ako bola niekoľkokrát odmietnutá.

Aby prežila popri castingoch, pracovala ako telemarketérka a čašníčka. Zahrala si v niekoľkých filmoch a seriáloch, všetky boli však prepadáky. Aby ostala v šoubiznise, musel sa s ňou porozprávať až šéf NBC Entertainment Warren Littlefield, ktorého stretla na benzínovej pumpe. Ten ju presvedčil, aby sa nevzdávala a pár mesiacov na to dostala úlohu Rachel.

Vedeli ste niektoré z týchto informácií? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Nový Willy Wonka čoskoro spozná meno herca v hlavnej úlohe. Bude ním Tom Holland?

Filmové štúdio Warner Bros. zužuje počet kandidátov a nový Willy Wonka už čoskoro spozná meno herca v hlavnej úlohe. V hľadáčiku sa momentálne nachádzajú...

Hororovka The Medium púta pozornosť s novým gameplay trailerom. Poznáme aj systémové požiadavky

Vývojárske štúdio Bloober Team vypustilo nový trailer k ich nadchádzajúcej psychologickej hororovke The Medium. Hra bude vychádzať 28. januára 2021 na platformy Microsoftu. MOHLO BY...

Liam Neeson tvrdí, že odchádza na herecký dôchodok. Je to však pravda? Tieto slová už v minulosti povedal

Liam Neeson odchádza na dôchodok Liam Neeson tvrdí, že odchádza na herecký dôchodok. Aspoň teda s akčnými filmami. Práve pre tie bol najznámejší za poslednú...

Získaj zľavy až 80 % na softvér a Windows 10 Pro už za 7,25 €

Začni rok 2021 s novým originálnym softvérom do tvojho PC. Zľavy až 80% a Windows 10 Pro už za 7,25 € V spolupráci s webom GoDeal24.com ti...

Dwayne Johnson odhalil prvý trailer k jeho autobiografickému seriálu Young Rock

Začiatkom roku 2020 sme sa dozvedeli, že jedna z najväčších filmových hviezd dnešnej doby dostane vlastný autobiografický seriál Young Rock, ktorého prvý teaser trailer...