Movies & Wheels – Americký Hyundai i30N ako hviezda filmu Ant-Man a Wasp!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Auto Hyundai Veloster druhej generácie sa svetu predstavilo začiatkom roka 2018 na autosalóne v Detroite. Zrejme práve vtedy padol do oka ľuďom z Hollywoodu a tí si povedali, že ho chcú mať vo filme. Nový Veloster sa totiž predstaví v novej Marvelovke Ant-Man a Wasp, ktorá má prísť do kín už tento štvrtok!

Hyundai i30N
Zdroj: startstop.sk

Hyundai i30N Veloster v novej Marvelovke

Veloster sa vo filme predstaví vo fialovej farbe skombinovanej so žltými plameňmi. Ďalším zaujímavým prvkom je výfukové potrubie, ktoré sa tiahne po boku karosérie. Nemožno si nevšimnúť ani vyčnievajúce pneumatiky GoodYear Eagle. Vzadu zaujme spojler a difúzor s dvojitou koncovkou výfukov umiestnených v strede. Áno, rátate správne. Hollywoodsky Veloster má až 6 výfukov!

Čo filmová hviezda skrýva pod kapotou nie je známe. Myslíme si však, že v sebe ukrýva továrenský motor. Štáb sa tak rozhodoval medzi štvorvalcovými motormi, ktorých výkon sa pohybuje od 147 do 275 koní. Najslabší variant je dvojliter s výkonom 147 koní, nad ním je 1,6-litrový motor s výkonom 201 koní, no a čerešničkou na torte je Veloster N, ktorý v sebe ukrýva známy dvojliter s výkonom 275 koní.

Hollywoodsky Hyundai vyzerá naozaj zaujímavo a my sme zvedaví, ako sa vo filme popasuje s neľahkými situáciami, ktoré ho poriadne otestujú. Príďte sa naň do kín pozrieť už 5. júla, kedy bude mať Ant-Man a Wasp slovenskú premiéru!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -