NovinkyOsobnosti

Idris Elba si praje, aby mal v MCU väčšiu rolu. Splní sa mu jeho prianie?

Idris Elba je v MCU povedomou tvárou. Teraz by si však prial, aby bola jeho účasť o dosť väčšia. Elba bol pritom jedným z hercov, ktorí sa k populárnemu univerzu pridali ešte v prvej Fáze, ale miesto toho, aby sa uchádzal o hlavnú rolu, bol obsadený do úlohy Heimdalla. To ho udržalo na okraji udalostí v MCU. Doteraz sa strážca brány objavil v oboch filmoch o Thorovi, a dokonca aj dostal cameo v Avengers: Vek Ultrona. Najbližšie sa ukáže v nadchádzajúcej tretej časti Thora s podtitulom Ragnarok.

Prial by si viac

Vždy, keď sa Elba v nejakom projekte ukáže, zaistí si pozitívny dojem divákov. To mu pomohlo pri rapídnom stúpaní po rebríčku najpopulárnejších Hollywoodskych hercov, pričom dnes ho už bežne vídame v najväčších úlohách. Či už tak je vo filmovej adaptácii Temná veža, kde si zahral pištoľníka, alebo tak bude v DCEU v koži Johna Stewarta (Green Lantern), stále čaká na svoj moment slávy. A ako za ukazuje, Elba dúfa, že by to mohlo prísť práve v MCU.

Elba nedávno ponúkol rozhovor portálu EW, v ktorom odhalil svoje skutočné túžby. Spomenul, že on z neustálych pokračovaní nie je unudený a superhrdinské filmy ho stále bavia. Taktiež využil šancu a vychválil univerzum i konkrétne nového Thora:

Som rád, že mám v Thorovi malú úlohu. Nie som ani filmovou hviezdou, či denným hráčom. To mi dovoľuje robiť ostatné veci, ktoré tak veľmi milujem. Natáčanie posledného Thora bola zábava. Predošlé neboli. Ide o prácu, ale pri tomto bol skvelý režisér. Jediné, čo si prajem, je byť viac zapojený v Marvel rodine. Som rád z toho, čo mám, ale taktiež by som bol rád z väčšej postavy v MCU. Bolo to super a trocha si začínam myslieť, že jednoducho potrebujem viac. Chcel by som byť superhrdinom. To znie skvelo.

Keďže bol doteraz stále len vedľajšou postavou, Elba logicky nemal príliš veľa času zažiariť. Avšak v nadchádzajúcom filme Thor: Ragnarok (2. novembra) sa možno dočkáme jeho zatiaľ najväčšej úlohy. Keďže už bolo takmer potvrdené, že v tretej časti Thora sa objaví infinity gem, možno sa dozvieme, že Heimdall v tom mal prsty od začiatku. Podľa jeho kostýmu sa taktiež zdá, že je na nejakej vlastnej výprave.

heimdall idris elba

zdroj: ew.com

Čo vravíte vy? Máte radi herca Idrisa Elbu? Boli by ste radi, ak by sa v MCU namiesto Heimdalla objavil ako ozajstný superhrdina? Aj keď sa to v súčasnom univerze nikdy nestane, v budúcnosti je táto možnosť veľmi pravdepodobná.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Osobnosti

  Režisér Christopher Nolan sa vyjadril k pandémii. Ako sú na tom kiná?

  Osobnosti

  Daniel Craig nikdy nechcel byť James Bond. Akého superhrdinu chcel stvárniť?

  Osobnosti

  Herec Tom Hanks prináša nové informácie o jeho zdravotnom stave. Je mu konečne lepšie?

  Osobnosti

  Koronavírus už aj v Hollywoode. Ktorí herci boli testovaní pozitívne?

  Pridaj komentár