IKEA hľadá zamestnancov pre virtuálnu predajňu v online hre. Takýto plat vám dá

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

IKEA otvára virtuálnu predajňu v online hre

IKEA v júni otvorí virtuálnu predajňu v hre Roblox. Fanúšikovia značky a nadšenci pre interiérový dizajn si budú môcť vyskúšať prácu na predajni s nábytkom. Dokonca za to dostanú nadštandardný plat vyše 15 eur na hodinu. Prihlášky pre prácu v „The Co-Worker Game“ prijíma IKEA do 16. júna.

Zaujímavý koncept online predajne sa objaví v hre Roblox 24. júna. Hráčom dáva príležitosť zažiť jedinečný prístup IKEA ku kariére.

Ide o prvý vstup značky do herného sveta. Tento virtuálny obchod poskytne ľuďom možnosť vyskúšať si prácu v IKEA – a to nie zadarmo. V hre je k dispozícii obmedzený počet platených úloh.

Prihlášky na úlohy vo virtuálnom obchode sa končia v nedeľu 16. júna, pričom k dispozícii sú platené zmeny pre 10 zamestnancov. Úspešní uchádzači budú môcť uplatniť svoje zručnosti, pomáhať zákazníkom a povyšovať a presúvať sa na iné oddelenia, rovnako ako v reálnom svete.

the-co-worker
Zdroj: IKEA

Náborový proces zahŕňa dotazník a bude vyžadovať aktualizovaný životopis. V prípade úspechu budú uchádzači pozvaní na digitálny pohovor. Uchádzači musia mať viac ako 18 rokov a žiť v Spojenom kráľovstve alebo Írsku.

Úspešným uchádzačom bude vyplácaná hodinová mzda 13,15 libry za hodinu, čo je hodinová sadzba pre zamestnanca IKEA v Londýne. V prepočte to vychádza na zhruba 15,50 eura na hodinu.

Do predajne sa dostanete aj vy

Okrem platených úloh sa môže vo virtuálnej predajni IKEA angažovať aj široká komunita hráčov Robloxu. Cez online hru sa budete môcť vydať na obed do ikonickej jedálne IKEA a naservírovať si mäsové guľky alebo sa predchádzať po predajni a vyberať si nábytok.

ikea
Zdroj: IKEA

Sme nadšení, že sme prvou značkou, ktorá spustila platenú prácu na Robloxe, aby sme ukázali, ako robíme kariéru inak, a oživili tak našu jedinečnú kariérnu filozofiu,“ hovorí Darren Taylor, manažér pre ľudí a kultúru pre IKEA Spojené kráľovstvo a Írsko.

Virtuálny obchod sa otvára 24. júna a jeho cieľom je predstaviť používateľom širokú škálu úloh a spôsobov kariérneho postupu, ktoré sú v IKEA k dispozícii, prostredníctvom série hier inšpirovaných skutočnými pracovnými miestami vo švédskom obchode.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -