Extrémny tréning karate a epické finále. Končí ikonický Netflix seriál, pozrite si trailer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na prvú časť 6. série Cobra Kai

Aktualizované 02. júla 2024: Netflix prináša trailer na 6. sériu Cobra Kai, respektíve na jej prvých 5 epizód. Streamovacia služba šiestu a zároveň poslednú sériu rozdelila na tri časti po piatich epizódach. Už na začiatku však pôjde poriadne do tuhého.

Študenti z Valley sa opäť snažia dostať do svetového šampionátu v karate Sekai Taikai, a tak ich senseiovia vystavujú extrémnemu tréningu.

Vidíme, že ich nápaditosti sa medze nekladú a sú pripravení po študentoch hádzať fľaše od piva aj poslať ich do lesa so sekerami (aj keď len ako narážku na inú slávnu bojovú značku). Nečudo, aj krátky pohľad na konkurenciu hovorí o tom, že sa tu sranda končí.

Žiakov s Valley však humor neopúšťa ani v týchto situáciách a tak bude komédia tradične súčasťou seriálu (a Hawkove číro s americkou vlajkou je toho jasným príkladom). Tejto pätice častí sa na službe dočkáme 18. júla.

Pôvodný článok

Akutálne prebiehajúci festival Netflix Is A Joke prináša skvelé novinky. Gigant oznámil veľké plány pre seriál vychádzajúci z filmu Karate Kid z roku 1984. Cobra Kai sa blíži do finále, ktoré má byť masívnejšie ako ktorékoľvek série pred ním. Šiesta séria bude dokonca vydaná na trikrát.

Piata séria nechala divákov pred veľkým momentom. Známa škola bola vyradená z Valley a pred študentmi aj senseimi stále stojí veľké rozhodnutie. Musia si vybrať či budú súťažiť v Sekai Taikai – svetovom šampionáte v karate.

cobra kai finále
Zdroj: Netflix

Známe tváre pred veľkým momentom

Vracajú sa tak samozrejme obľúbenci z pôvodného projektu, ktorých stvárňujú Ralph Macchio, William Zabka, Martin Kove či Yuji Okumoto. V stvárnení žiakov a ďalších postáv nebudú chýbať Xolo Maridueña, Jacob Bertrand, Mary Mouser, Tanner Buchanan, Peyton List, Gianni DeCenzo, Courtney Henggeler, Vanessa Rubio, Dallas Dupree Young, Alicia Hannah-Kim, Griffin Santopietro, ani Oona O’Brien.

Trojica Josh Heald, Jon Hurwitz a Hayden Schlossberg, ktorí za seriálom stoja, sa už v skorších rozhovoroch vyjadrovali, že bolo pre nich cťou tvoriť seriál.

Grandiózny záver v troch dejstvách

Streamovacia služba oznámila, že šiestu a zároveň záverečnú sériu prinesie v troch častiach. Každá z nich bude mať po 5 epizód a celkovo sa tak dočkáme pätnástich dielov. Prvá pätica je už naozaj blízko a prídu 18. júla. Druhý blok vyjde 28. novembra a toho posledného, ktorý dostal príznačný názov The Finale Event,  sa priaznivci dočkajú až v roku 2025 zatiaľ v nešpecifikovaný dátum.

Služba priniesla aj krátku ukážku, ktorá správne navnadzuje fanúšikov. Ukazuje odkaz školy majstra Miyagiho a jasne dáva najavo, že tu pôjde o všetko, keď je Cobra Kai späť.

Navnadil vás Netflix pre seriál Cobra Kai na veľké finále? Čo hovoríte na to, že dostaneme až 15 epizód? Čo si myslíte o rozdelení na tri časti? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroje: variety.com; hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -