Títo herci sa v roku 2023 opäť vrátia k postavám, vďaka ktorým sa preslávili!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Hollywood sa v súčasnosti spolieha na pokračovania či remaky slávnych filmov. A to pre nás divákov znamená len jedno. A to fakt, že opäť uvidíme ikonické postavy slávnych hercov. Napríklad taký Harrison Ford sa vrátil k svojej najslávnejšej postave. A to isté urobili aj Jason Statham či Jason Momoa. Na návrat ktorého epického hrdinu sa tešíte najviac?

1. Timothée Chalamet – Paul Atreides (Duna: Časť druhá)

ikonické postavy hercov
Zdroj: adme.media

Výpravný sci-fi film Duna režiséra Denisa Villeneuva spôsobil pred dvoma rokmi poriadny rozruch. Vo filme si zahrali Zendaya, Jason Momoa, Rebecca Ferguson či Timothée Chalamet. Ten si zahral rovno hlavnú postavu a to Paula Atreidesa. V pokračovaní sa spojí s kmeňom Fremenov, aby pomstil smrť svojej rodiny a vzburu, ktorá nastala vo finále. Takisto sa bude musieť rozhodnúť medzi životnou láskou a záchranou celého vesmíru.

2. Channing Tatum – Mike Lane (Magic Mike: Posledný tanec)

ikonické postavy hercov
Zdroj: adme.media

V novembri sa zistilo, že séria Magic Mike ešte nekončí. Ide o príbeh striptéra Magica Mikea, ktorý sa čiastočne zakladá na skutočných príbehoch Channinga Tatuma. Ten sa istý čas živil ako striptér, ešte predtým, ako sa preslávil v Hollywoode. Tretí diel tejto série vyšiel vo februári a fanúšikov určite potešila správa, že druhú hlavnú postavu si zahrala Salma Hayek.

3. Denzel Washington – Robert McCall (Equalizer 3)

ikonické postavy hercov
Zdroj: adme.media

Držiteľ dvoch Oscarov Denzel Washington sa v septembri tohto roka opäť vráti ako Robert McCall. Chlap s dobrým srdcom a bojovými skúsenosťami, ktorý rafinované zráža svojich nepriateľov. Zápletka filmu ešte nie je odhalená, avšak podľa režiséra Antoina Fuqua sa pozrieme do Robertovej minulosti.

4. Jason Momoa – Arthur Curry (Aquaman: Posledné kráľovstvo)

Aquaman
Zdroj: adme.media

Zatiaľ nikto netuší, o čom bude druhá časť Aquamana, ktorý v roku 2018 zarobil viac ako miliardu dolárov. Réžie by sa opäť mal ujať talentovaný James Wan, taktiež sa vráti aj Amber Heard v úlohe Mery. Vo všeobecnosti sa hovorí o tom, že sa dej bude venovať vzťahu Aquamana s jeho bratom, aby mohli spoločne poraziť Black Mantu. Premiéra je naplánovaná na december tohto roka.

5. Jason Statham – Jonas Taylor (Meg 2: Návrat do hlbín)

Meg
Zdroj: adme.media

V roku 2018 sa Jason Statham predstavil vo filme Meg, ktorý sa divákom naozaj zapáčil. V kinách totiž zarobil viac ako 500 miliónov dolárov. Niet divu, že sa hneď potvrdilo pokračovanie, to však prichádza až po 5 rokoch. Opäť sa Jason Statham postaví nejakému starodávnemu monštru a vidieť tento film v kine bude určite zážitok.

6. Harrison Ford – Indiana Jones (Indiana Jones a Nástroj osudu)

Indiana Jones
Zdroj: adme.media

Po 15 rokoch sa Indiana Jones vracia na plátna kín. Najznámejší archeológ všetkých čias sa tentokrát bude musieť popasovať s časom. Réžie sa navyše prvýkrát nechopil Steven Spielberg. Ten prenechal štafetu skúsenému Jamesovi Mangoldovi. Ten natočil divákmi milovaný film Ford vs Ferrari a takisto kultovú tretiu časť série Wolverine. Divácke očakávania sú na tom najvyššom stupni, takže snáď to nebude prúser ako v roku 2008.

Toto sú ikonické postavy hercov, ktoré v roku 2023 uvidíme alebo sme videli v kinách. Návrat ktorého hrdinu bude podľa vás najviac vydarený?

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -